1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. Analist uyardı: Cardano almak için acele etmeyin!
becommer_koinmedya
becommer_koinmedya

Analist uyardı: Cardano almak için acele etmeyin!

Analist uyardı: Cardano almak için acele etmeyin!
0

Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ünlü kripto para analisti Michaël Van De Poppe Cardano konusunda yatırımcıları uyarıyor!

Cardano almak mantıklı mı?

Popüler kripto analisti Michaël van de Poppe, CoinGecko verilerine göre son 30 gün içinde %116, son bir yılda ise %2,400 gibi muazzam bir artış gösteren Cardano’yu radarına aldı.

Analist uyardı: Cardano almak için acele etmeyin!

Van de Poppe, Cardano fiyatında büyük bir düzeltme gerçekleşme olasılığına karşı yatırımcıları uyarıyor.

Cardano’nun destansı yükselişten sonra, önemli ölçüde geri çekilebileceğini ve bu seviyelerde büyük bir düşüş potansiyelinin çok yüksek olduğunu söylüyor.

“Şu anda Cardano almak istiyorsanız, günlük zaman dilimine dayanarak, giriş fiyatınızdan kayda değer bir düşüş olasılığının çok yüksek olduğunu söyleyebilirim. Bu, %25-30’luk bir düzeltme olabileceğini; ancak yine de daha büyük zaman dilimlerinde yükseliş görünümünün devam edeceğini gösterir. Ancak %25 oranındaki düşüşün, potansiyel olarak daha iyi bir yerden giriş şansı demek olduğunu unutmayın..”

https://www.youtube.com/watch?v=0ZKwOg-IxWI

 

Cardano yazımızı yayına hazırladığımız sırada 3,00$’ın biraz altında işlem görüyor. Van de Poppe, 2,45$ veya bunun daha da altında satın almayı tercih edeceğini, çünkü böyle bir giriş noktasının daha iyi bir risk-ödül oranı sunduğunu söylüyor.

“Büyük bi düzeltme gelebilir fakat bu, Cardano’nun yükselmeye devam edemeyeceği anlamına gelmez. Evet devam edebilir. Ancak giriş seviyesi için gerçekten beklemeniz veya kritik seviyeleri takip etmeniz gerekiyor…

Ben olsam 2,45 dolar civarına bakardım ve ikinci olarak da 2 dolar civarındaki alana bakardım.”

Bu arada Van de Poppe, kâr almak için hedef bölgelerin 4,40$ veya üzerinde olduğunu söylüyor.

“İtki dalgalarına göre, Cardano için bir sonraki hedef bölge nedir? Açıkçası, önceki itki dalgasına dayalı Fibonacci uzantısını kullanabilirsiniz böylece 4.75$ ve 6.80$’lık hedeflere ulaşabilirsiniz. Bunu son ralliye göre de yapabilirsiniz ve ardından 4.40 dolar ve 6.50 dolara ulaşırsınız.”

Analist, Cardano/Bitcoin (ADABTC) paritesine ait grafikte de piyasa değerine göre üçüncü en büyük kripto para birimi için bir geri çekilme belirtilerinin net olduğunu söylüyor.

“Bu noktada Cardano koşusu bitti mi? Öyle olduğuna inanmıyorum. Ancak, Bitcoin paritesinin [ADABTC] günlük zaman diliminde gerçekten kayda değer bir ivme kazanamadığı gerçeği göz önüne alındığında, bu noktada böyle düzeltici bir hamle beklenebilir. Yani buradaki senaryo bize potansiyel bir düzeltme hareketini gösteriyor.”

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: