1. Anasayfa
  2. EğitimKripto Para
  3. Ünlü analist mart ayında radarında olan altcoinleri açıkladı!

Ünlü analist mart ayında radarında olan altcoinleri açıkladı!

Ünlü analist mart ayında radarında olan altcoinleri açıkladı!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Kripto piyasası haftanın son iş gününe toparlanarak girdi. Ünlü analist, bu toparlanmanın arasında mart ayı için dikkat çeken altcoinleri sıraladı. Detaylar haberimizde.

Ünlü analist mart ayında radarında olan altcoinleri açıkladı!

Kripto piyasası, Rusya ile Ukrayna arasındaki savaşın başlamasıyla bir düşüş yaşadı. Küresel piyasalarda yaşanan düşüşe paralel olarak yaşanan bu geri çekilme haftanın son gününde yerini yükselişe bıraktı.

İlgili: Bitcoin teknik analizi

Bitcoin bugün %11 değer kazandı ve yeniden 39,000 dolar seviyesine yükseldi. Altcoinlerde %10 ve üzerinde değer kazandı. Kripto para piyasasında gözler bugün %31 değer kazanan Terra’nın üzerinde.

İlgili: Terra (LUNA) fiyat tahmini

Kripto piyasası geriş dönüş sinyalleri verirken ünlü kripto analiz kanalı Altcoin Daily’den Aaron Arnold, mart ayında radarında olacak olan altcoinleri bir Youtube yayınında açıkladı. Analistin listesinde bir Ethereum rakibi ve bir oyun tabanlı altcoin de bulunuyor.

Aarnold’un listesindeki ilk kripto para Cosmos (ATOM). Ünlü analist Arnold, kripto fenomeni Erik Voorhees’in tweetine atıfta bulunarak, ATOM’un L1 alanında büyük şeyler yaptığını söyledi. ATOM, yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine göre 24,76 dolardan işlem görüyor. Kripto para son 24 saat içerisinde %13,4 değer kazandı.

İlgili: ATOM fiyat tahmini

“Cosmos ekosistemi ivme kazanıyor ve ETH’ye L1 alternatifleri arasında benzersiz. Birkaç yıldır Cosmos hayranıyım. Kullanıcı deneyimleri de oldukça iyi. Cosmos katman-1 blok zincirlerin takım yıldızı olarak tasarlanmıştır. Büyük bir potansiyeli olduğuna inanıyorum.”

Analistin listesindeki bir diğer kripto para da Ethereum’un en önemli rakiplerinden biri olan Solana (SOL). Solana, geçtiğimiz yıl yatırımcıların gözdesi oldu. Aynı zamanda DeFi ve NFT’de deki yükselişi Solana’yı yatırımcıların merkezine çekiyor. Solana’nın değiştirilemez token (NFT) pazarı Neon’un New York’taki otomatlarda NFT satmaya başladığına dikkat çeken analist “Bu, zıplayan süper topları aldığımız dönemlerden beri bir otomattan satın alabileceğiniz en heyecan verici şey olabilir” dedi. Solana yazım anında 88 dolardan işlem görüyor. Solana’da son 24 saatte %12,5 değer kazandı.

İlgili: Solana nedir, geleceği nasıl?

Arnold’un listesindeki bir diğer kripto para ise yakın zamanda müzik devi Warner Music Group (WMG) ile bir anlaşma imzalayan az bilinen oyun altcoin Splinterlands  (SPS). Arnold, WMG ile SPS’nin zinciri oyunları geliştirme anlaşmasını “büyük bir ortaklık” olarak nitelendiriyor. SPS, 0,1288 dolardan işlem görüyor.

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: