1. Anasayfa
  2. Koin HaberleriEthereum Haberleri
  3. Ünlü analist, Ethereum ATH seviyesi için yeni tarih verdi!

Ünlü analist, Ethereum ATH seviyesi için yeni tarih verdi!

Ünlü analist, Ethereum ATH seviyesi için yeni tarih verdi!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ünlü bir kripto para analisti, Youtube’da yayınladığı son piyasa değerlendirmesinde Ethereum ATH seviyesi için tarih verdi!

Ethereum ATH seviyesini ne zaman görecek?

Kripto stratejisti Benjamin Cowen Youtube’da yayınladığı son piyasa değerlendirmesinde, Ethereum’un ATH seviyesini yeniden göreceği tarihi açıkladı.

Popüler analist, tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 4.865$’a ne zaman geri döneceğine dair detayları son videosunda paylaştı.

İlgili: Ethereum grafiğinde korkutan düşüş formasyonu!

Cowen öncelikle, Ethereum’un 2021’in başından bu yana 2.000 ila 4.000 dolar arasında geniş bir aralıkta işlem gördüğünü söyledi. Ayrıca Ethereum’un uzun süredir devam eden konsolidasyonunun gayet normal olduğunu savundu.

Ünlü analist, Ethereum ATH seviyesi için yeni tarih verdi!

İlgili: Güncel Ethereum fiyat tahmini, geleceği ve beklentisi 2022- 2025

Cowen, Mart 2020’den Mayıs 2021’e kadar devam eden ve en büyük akıllı sözleşme platformunun yaklaşık 100 dolardan 4.000 doların üzerine çıktığı büyük Ethereum (ETH) rallisine atıfta bulunarak şu ifadeleri kullandı:

“Ayrıca, bir yılda yaklaşık 40 kat getiri sağlayabilen bir varlık sınıfı için bu volatilitenin inanılmaz derecede normal olduğunu da unutmamak gerek. Bir yılda 40x mümkünse ve bir süre konsolidasyon yapmamız gerekiyorsa, genellikle bu konsolidasyon aşamaları uzun sürer.”

Kripto stratejisti ayrıca, Ethereum’un mevcut fiyat hareketinin, parabolik bir ralli başlatmadan önce neredeyse bir yıl boyunca konsolide olduğu 2016’daki piyasa yapısına benzediğini söylüyor.

Cowen, bu yapıyı önümüzdeki dönem için bir yol haritası olarak kullanıyor. Ve 2022’nin ilk yarısı sona ermeden önce ETH için tüm zamanların en yüksek seviyesine doğru bir ralli öngörüyor.

 

“Niteliksel olarak, Ethereum’da o zamanlar olanlarla bugün olanlar arasında hala birçok benzerlik var. Şimdi şunu söylemeliyim ki; bunun yalnızca uzun bir yatay konsolidasyon olduğu kanıtlansa bile, Ethereum’un bu noktadan hemen 200x’lik bir hamle yapmasını beklemiyorum. Çünkü geçen sefer böyle yaptı. Nispeten kısa bir sürede 7 dolardan 1.400 dolara çıktı. Ancak ben bunu beklemiyorum.

Ama benim beklediğim şey şu: Eğer gerçekleşirse, demek ki önümüzde hala zorlu bir süreç var. Tüm zamanların en yüksek seviyesine geri dönmemiz mayıs ayını bulabilir. Benim beklediğim de bu zaten. Nitekim bu noktada, birçok insan Ethereum’un mayıs ayına kadar tüm zamanların en yüksek seviyelerine geri dönmesini memnuniyetle karşılayacaktır. ”

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: