1. Anasayfa
  2. EğitimKripto Para
  3. Tecrübeli analist bu altcoin için %100’lük ralli bekliyor!

Tecrübeli analist bu altcoin için %100’lük ralli bekliyor!

Tecrübeli analist bu altcoin için %100’lük ralli bekliyor!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Tecrübeli kripto analisti Michaël van de Poppe, bu altcoinin iki kat yükselebileceğini öngörüyor. Detaylar ve teknik veriler haberimizde.

Tecrübeli analist bu altcoin için %100’lük ralli bekliyor!

Kripto para piyasası 2022 yılında beklentilerin altında kalmaya devam ediyor. Yılın üçüncü çeyreğinin son ayına girmek üzereyiz. Piyasa ağustos ayında yılın geri kalanına oranla daha iyi bir performans gösterse de piyasadaki durgunluğun devam ettiğini söylememiz yanlış olmaz.

Bu ay Ethereum’un önemli bir geri dönüşünü izledik. 1000 doların altına kadar geri çekilen Ether, %100’lük bir ralli ile 2,000 doların üstünde fiyatlandı. Bu seviyeleri koruyamasa da şimdiki değeri ile de %65’lik bir değer kazancı görmüş durumda. ETH, yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine göre 1,655 dolardan işlem görüyor.

İlgili: Ethereum fiyat tahmini

Ethereum’un rakipleri altcoinlerin lideri ile aynı performansı gösteremedi. Ancak ünlü trader Michaël van de Poppe, bir Ethereum rakibinin %100’lük bir ralli yapabileceğini öngörüyor.

Michaël van de Poppe , 623.400 Twitter takipçisine Avalanche ve diğer birçok altcoin’in geçen haftaki fiyat düzeltmesi nedeniyle 50 günlük hareketli ortalamalarının altına düştüğünü söyledi. Tüccar’a göre eğer tokenler bu hareketli ortalamayı geri alabilirse, ciddi bir rallisini tetiklenebilir.

İlgili: Avax fiyat tahmini

altcoin

“50 günlük hareketli ortalamayı geri almak bazı ciddi aktivasyonları tetikleyecektir, bu varsayım AVAX için de geçerli.”

Poppe’a göre AVAX bu seviyeyi geri alabilirse neredeyse iki katına çıkacak bir ralli yapabilir. Trader, aynı zamanda diğer bir Ethereum rakibi Fantom’un (FTM) 0,25 dolarlık desteği tutması durumunda hızlı bir şekilde 0,37 dolara doğru bir ralli yapabilir.

İlgili: Fantom (FTM) fiyat tahmini

Avalanche (AVAX), şu anda 22,53 dolardan işlem görüyor. Fantom FTM ise 0,29 dolardan fiyatlanıyor.

Günlük AVAX fiyat hareketleri

altcoin

 

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler:

Total
0