2 milyon kişinin takip ettiği analist bu altcoin için %100’lük bir ralli öngörüyor!

altcoin
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto piyasasının önde gelen analiz kanallarından biri olan Coin Bureau’nun analisti Guy, bu altcoin için %100’lük bir ralli öngörüyor. Detaylar haberimizde.

2 milyon kişinin takip ettiği analist bu altcoin için %100’lük bir ralli öngörüyor!

Kripto para piyasası haftanın son iş gününde büyük bir düşüş yaşadı. Lider kripto para birimi Bitcoin, %8,74 değer kaybetti. BTC, 22,000 doların altına geriledi. Çöküş sadece Bitcoin ile sınırlı kalmadı. Ethereum ve altcoinlerde piyasadaki düzeltmeden nasibini aldı.

İlgili: Bitcoin fiyat tahmini

Ether, %10 değer kaybı ile 1,700 doların altına geriledi. Kripto piyasasının toplam değeri de 1 trilyon dolar seviyesine geriledi. Piyasanın önde gelen kripto analiz kanallarından biri olan Coin Bureau’unun analisti Guy, çöküşün ortasında bir Ethereum rakibi altcoin için önemli bir analiz paylaştı.

İlgili: Ethereum fiyat tahmini

Derinlemesine araştırmalarıyla tanınan popüler analist, Solana’nın (SOL) geleceğini ele aldı. Analist, 2,09 milyon YouTube abonesine altcoinlerin düzeltmenin etkisinden kurtulması ve ralliye devam etmeleri halinde Solana’nın mevcut fiyatının iki katına çıkabileceğini belirtti.

“SOL’un fiyat hareketi de birkaç açıdan ilginç görünüyor. Ham fiyat hareketi açısından, mevcut toparlanma rallisi devam ederse SOL potansiyel olarak 2 kat çekebilir. Bu kulağa pek hoş gelmiyor, ancak ralli devam ederse, diğer büyük altcoinlerden daha büyük bir yüzde kazancı olacaktır. Mevcut kripto piyasası momentumu devam ederse SOL’un ciddi bir ralli görebileceğini gösteren daha fazla kanıt var.”

Solana (SOL), yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine göre 36,65 dolardan işlem görüyor.


İlgili: Solana fiyat tahmini

Analist ayrıca Ethereum’un Eylül ortasında yapılması planlanan güncellemesine de ele aldı. Guy, Aksaklık veya başarısızlık ihtimalinin, Avalanche (AVAX) ve NEAR Protocol (NEAR) dahil olmak üzere diğer birçok ETH rakibine ilgi uyandırdığına inanıyor.

“Bazılarınız, birleşme yaklaşırken Solana, Avalanche, Near Protocol ve diğer  Ethereum katillerinin toplandığını fark etmiş olabilirsiniz. Bu bir tesadüf değil, çünkü Birleşme ile ilgili bir şeylerin bir şekilde ters gitmesi durumunda portföylerini korumaya çalışan birçok tüccar var.”

Kaynak

 

 

 

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
2 milyon kişinin takip ettiği analist bu altcoin için %100’lük bir ralli öngörüyor!
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.