1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Analist: Bitcoin ve bu 3 coin Nisan’da patlama yapmaya hazırlanıyor

Analist: Bitcoin ve bu 3 coin Nisan’da patlama yapmaya hazırlanıyor

Analist: Bitcoin ve bu 3 coin Nisan’da patlama yapmaya hazırlanıyor
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Youtube’da 1.23 milyon abonesi olan bir kripto para analisti, “Kripto Nisan’da patlama yapmaya hazırlanıyor” başlıklı bir video paylaştı. Analisti başta Bitcoin ve Ethereum ile ilgili dikkat çeken öngörülerine bakalım.


Analist: Bitcoin ve kripto paralar Nisan’da patlama yapmaya hazırlanıyor

1.23 milyon abonesi olan “Altcoin Daily” kanalı ile bilinen bir kripto analist, son videosunda kripto para piyasası ile ilgili ilginç veriler paylaştı. Ona göre veriler Ethereum liderliğinde bir dizi kripto paranın Nisan ayında patlama yapabileceğini gösteriyor.

“Kripto Nisan’da patlama yapmaya hazırlanıyor” başlıklı videoda, Nisan ayının geçmiş yıllarda da Bitcoin için boğa olduğuna dikkat çekiyor. Son 9 yılın verisi bunu gösteriyor.

Analist şuna dikkat çekiyor. 2013, 2016, 2017, 2018, 2019 ve 2020 yıllarında Nisan ayında BTC fiyatı sırasıyla yüzde 50, yüzde 32, yüzde 33, yüzde 34 ve yüzde 34 oranlarında büyüdü. Sadece 2014, 2015 ve 2021’de Nisan’da negatif yönde bir gidişat var.

İlgili – Güncel Bitcoin fiyat tahmini ve BTC gelecek beklentisi 2022- 2025

Bunlara ek olarak analist aynı zamanda Bitcoin’in teknik açıdan da boğa göründüğünü ve inanılmaz bir kullanım büyümesi kaydettiğini belirtiyor. Zaten şu an toplam 21 milyon Bitcoin’den 19 milyonu artık kazıldı ve geriye piyasaya sürülebilecek 2 milyon BTC kaldı. Bunlar da çok yavaş bir hızla 2140 yılına kadar kazılacak.

Ethereum bu yıl sonunda 40,000 doları geçebilir

Diğer yandan Ethereum da çok boğa görünüyor. Ayrıca Google’daki Ethereum aramaları artarken, kurumsalların ETH ilgisi de en yüksek seviyesine yaklaşıyor.

Bu ve diğer önemli Ethereum gelişmeleri üzerine ABRA CEO’su Bill Barhide, sürpriz bir Ethereum fiyat tahmininde bulundu. Ona göre, ETH fiyatı bu yıl 40,000 dolar seviyesini görebilir.

İlgili – Ethereum fiyatında yeni seviyeler arayışı: ETH teknik analizi

Solana ve Cardano patlamaya hazır

Son olarak CME Group’un artık Solana ve Cardano vadelileri sunma konusunu düşündüğü de bildiriliyor. Böyle bir gelişme söz konusu kripto projelerinin kurumsalların ilgisini çekecek kadar büyümesi durumunda yaşanıyor.

İlgili – Solana nedir ve SOL coinin geleceği nasıl?

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: