1. Anasayfa
  2. İnceleme
  3. Coin
  4. Alpha Finance (ALPHA) engelleri aşabilecek mi?

Alpha Finance (ALPHA) engelleri aşabilecek mi?

Alpha Finance (ALPHA) engelleri aşabilecek mi?
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Alpha Finance (ALPHA) trendi kesinlikle yükselişte ve token muhtemelen konsolidasyon döneminin sonuna yaklaşıyor.

Alpha Finance (ALPHA) dirençle karşı karşıya ama…

Alpha Finance (ALPHA) 22 Haziran’dan beri yükseliyor. O sıralarda alçalan bir paralel kanalın destek hattına yeni geçmişti.

Düşen kanal düzeltici bir model olarak kabul edildiğinden, sıçrama ve devam eden artış çok önemlidir. Bu, formasyon tamamlandıktan sonra tokenin bu durumda yükseliş eğilimi gösteren önceki trendine devam etmesinin beklendiği anlamına gelir. Kanal, tüm zamanların en yüksek fiyatı olan 6 Şubat’tan beri devam ediyor.

23-28 Eylül arasındaki dönemde ALPHA, kanalın ortasını destek (yeşil daire) olarak geri aldı ve destek seviyesini onayladı. Bu, tokenin patlama olasılığını daha da yükseltiyor.

Teknik göstergeler de yükseliş gösteriyor. Momentum göstergesi olan RSI, 50’nin üzerine çıktı. Bu, momentumun yükselişte olduğunun bir işareti. Bunun daha önce gerçekleştiğinde, 0,4 dolardan 1,2 dolara yükseliş hareketinin hemen başındaydı.

Kısa ve uzun vadeli hareketli ortalamanın (MA) oluşturduğu MACD pozitif ve artıyor. Bu, kısa vadeli eğilimin uzun vadeli olandan daha hızlı arttığı anlamına gelir.

Alpha Finance (ALPHA) Alpha Finance (ALPHA) engelleri aşabilecek mi?

Gelecek hareketi

Daha kısa vadeli altı saatlik grafik, ALPHA’nın 0,618 Fib geri çekilme direnç seviyesi (kırmızı simge) tarafından 1,23 dolardan geri çekildiğini gösteriyor. 0,618 Fib seviyesi genellikle sıçramalardan sonra direnç görevi gördüğü için bu olağandışı bir şey değil

Ana direnç alanı 1,46 dolarda. Eylül zirveleri tarafından oluşturulur ve daha önce ana hatları çizilen azalan paralel kanalla çakışır.

ALPHA tüm zamanların en yüksek fiyatına doğru ilerleyeceğinden, bu seviyenin üzerinde bir kırılma muhtemelen artış oranını hızlandıracaktır.

Alpha Finance (ALPHA)

ALPHA dalga sayısı

Cryptocurrency tüccarı @TheTradinghubb, tokenin üçüncü dalganın henüz başında olduğunu ve yakında artış oranını hızlandırabileceğini belirten bir ALPHA grafiği çizdi.

En olası sayı, ALPHA’nın yukarı doğru beş dalga hareketinin üçüncü (turuncu) dalgasında olduğunu gösteriyor. Üçüncü dalga genellikle en keskin ve en yüksek büyüklüğe sahiptir. Alt dalga sayısı siyah olarak verilmiştir.

Alpha Finance (ALPHA) Alpha Finance (ALPHA) engelleri aşabilecek mi?

Bu dalganın zirvesi için en olası hedefler 1,94- 2,04 dolar ve 2,80-2,95 dolar arası.

İlki, tüm aşağı hareketi ölçerken 0,618 Fib geri çekilme seviyesi (siyah) ile çakışacak ve dalgalara 1: 3 ila 1: 1 oranını verecektir. İkincisi, tüm zamanların en yüksek bölgesi ile çakışacak ve dalgalara 1: 3 ila 1: 1.61 oranını verecektir.

Kaynak

Etiketler: