Loading...
btc
BTC
-0.87%
Bitcoin
62.871,76 USDT
eth
ETH
-1.26%
Ethereum
3.062,94 USDT
bch
BCH
-5.22%
Bitcoin Cash
481,75 USDT
xrp
XRP
-0.72%
Ripple
0,49 USDT
ltc
LTC
1.34%
Litecoin
79,13 USDT
bnb
BNB
-2.91%
Binance Coin
536,61 USDT
sol
SOL
-3.67%
Solana
133,44 USDT
avax
AVAX
-2.78%
Avalanche
34,18 USDT
ada
ADA
-1.98%
Cardano
0,45 USDT
dot
DOT
-1.17%
Poladot
6,63 USDT
doge
DOGE
-4.79%
Doge Coin
0,15 USDT
shib
SHIB
1.82%
Shiba Inu
0,00 USDT

Airisu nedir, avantajları nelerdir?

Airisu Kripto Para Birimi Nedir?
Airisu Kripto Para Birimi Nedir?
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Airisu Kripto Para Birimi Nedir?  Finansal sektörde yeni güvenlik önlemlerinin gerekli olduğu açıktır. Bu aynı zamanda kripto para birimi borsaların yeni önlemler alması gerektiği anlamına gelir. Güney Koreli bir şirket olan Karna’nın, yeni oluşturduğu Airisu’nun lansmanını yaparak tam olarak bunu nasıl başaracağını gösteriyor. Topluluğun nasıl tepki vereceğini görmek için henüz erken olmasına rağmen, yine de dikkate değer bir girişim.

Airisu Kripto Para Birimi Nedir?

Web sitesi bu konuda biraz belirsiz olsa da, Airisu kripto para birimleri için yeni bir borsa türü bir platform olmayı hedefliyor. Bu nedenle, şirket önce ve en önemlisi biyo-sertifikasyonu kullanarak güvenliğe odaklanmaktatır.

Airisu  Nasıl Çalışıyor?

Airisu’nun teknik detaylarıyla ilgilenenler için, teknik kâğıdında, bunların hepsinin birlikte nasıl çalışacağını açıkca belirtmiş. Şirketin iris kimlik doğrulama algoritması geliştirdiğini ve platformun her zaman giriş denemelerini güvenli bir şekilde sürdürmesini sağladığını söylemek yeterli.

İris kimlik tanıma yönü, oldukça açık nedenlerden dolayı kesinlikle çok dikkat çekecektir. Bu teknolojiyi güçlendiren algoritma, kullanıcı dostu olacak bir şekilde tasarlanmış bir platformdur. Kullanıcılar, irislerini tarayabilen normal bir akıllı telefon kullanarak kimlik doğrulaması yapabilir. Bu da oldukça ilgi çekici bir özelliktir. İris teknolojisine daha yakından bakmak için bu videoyu da izleyebilirsiniz.

Bu borsanın Litecoin, Bitcoin, Dash ve Monero için zaten fiat döviz çiftleri sunduğunu düşünürsek, bu platformun ileriye doğru yüksek beklentileri olduğu açıktır. Güney Kore, kripto para dünyasında önemli bir rol oynamaktadır ve iris güvenlik çözümü, bu ülkede bir standart haline gelebilir.

Airisu Coin

Beklendiği gibi, bu girişim kendine ait kripto para birimi ile desteklenecek. Söz konusu token, X13 algoritmasını kullanarak PoS ve PoW’yi destekleyecek ve en fazla 2.4 milyar adeti dolaşımda olacak. Bu para birimi aynı zamanda, projenin QR kod desteğine sahip bir e-cüzdan biçiminde olacak olan alışveriş için kendi uygulamasını da çalıştıracak. Ayrıca, tüm bunların üstüne, bu coine entegre edilmiş uluslararası bir alışveriş sitesi de faliyete geçecek.

Yol haritası

Her ne kadar proje ilk başta biraz kafa karıştırıcı olsa da, ekip, kripto para birimi borsalarının faydalanabileceği çok ilginç bir teknoloji üzerinde çalışıyor. Bu sektörde her şey mümkün olsa da, borsanın popüler olup olmayacağı farklı bir konudur. Şu an için aktif bir yol haritası görünmüyor, ancak sahne arkasında son hızla hazırlıklar devam ediyor. Konu ile gelişmelerden sizleri haberdar edeceğiz.

AIRDROP ZAMANI

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.