1. Anasayfa
  2. İnceleme
  3. Tolar Token ve HashNET Projesi Nedir?

Tolar Token ve HashNET Projesi Nedir?

Tolar Token ve HashNET Projesi Nedir?
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Tolar Token ve HashNET token, ölçeklenebilirlik hala kripto para dünyasında en acil sorunlardan biridir. Bu konuya çözüm getirmek, bazı nedenlerden dolayı oldukça zordur. HashNET projesini güçlendiren Tolar, bu soruna bir çözüm sunabilir. Dağıtılmış defter teknolojisinin bir konsensüs algoritmasıyla birlikte kullanılması, bazı ilginç gelişmelere yol açabilir.


Tolar Token ve HashNET Projesi Nedir?

HashNET Nedir?

HashNET, saniyede 200.000 daha fazla işlem gerçekleştirmeye odaklanmış bir blok zincir projesidir. Gelecekte bu tür çözümleri sunacaklarını iddia eden başka projeler olsa da, daha fazla rekabet için her zaman yer var.

 

HashNET  Nasıl Çalışır?

HashNET’in birden fazla bileşeni var. Dağıtılmış defter teknolojisini ve masternodlar ile işlem kanıtını birleştirilen bir konsensüs algoritması kullanır. Söz konusu düğümler önemli ağ hizmetleri sunduğundan, günümüzde masternodlar, blok zincir ve kripto para birimi dünyasında giderek daha önemli hale geliyor.

Projenin ana odak noktası ölçeklenebilirliktir. Ölceklenebilirlik iddiasında bulunan bir çok proje olsa da, ancak şu ana dek hiçbir proje sorunu doğru bir şekilde çözememiştir. HashNET, bu hedefe ulaşmak için yeterli ağ düğümlerine ihtiyaç duymasına rağmen, iş/zaman orantısının mevcut herhangi bir kripto para biriminden daha yüksek olacağını iddia ediyor.

Tolar Token ve HashNET Tolar Token ve HashNET Projesi Nedir?
HashNET ve diğerleri

Ayrıca, proje % 100 güvenli ve hacklenemez olduğunu iddia ediyor. Düğümler içinde fikir birliğine ulaşan dağıtılmış algoritması ve bunun kanıt niteliği taşıyan özellikleriyle, aslında blok zincir dünyasında işler asla kolay olmamakla birlikte, mümkün olabilir. Proje, aynı zamanda ilginç bir özellik olan mobil uyumlu olacak.

Tolar Token Nedir?

Tolar’ın birkaç yönünü vurgulamaya değer. Zincirler arası destek sunar, DApps ile uyumludur ve para birimi geleneksel bir programlama dili kullanır. Yönetim sistemi Magnus Consilium olarak bilinir ve hissedarlara ve yatırımcılara teklifleri oylamalarına izin verir. Bunların hiçbiri tamamen benzersiz değil, ama sistem uzun vadede fayda sunabilir.

Tolar Token ve HashNET Değerlendirme

Tolar Token ve HashNET’in blockchain ve kripto para dünyasında rekabet gösterebilmesi için yapılması gereken çok şey var. Mevcut yol haritası, ilk mainnet zincirinin masternodes ve PoS desteği ile başlatılmasını içermektedir. Daha sonra bu yıl bir ICO yapılacak ve mobil cüzdanlar piyasaya sürülecek. HashNET‘in halka açılışı ve HashNET protokolüne geçiş, 2019’un ortasına kadar gerçekleşmeyecek.

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.