1. Home
  2. Koin Haberleri
  3. Cardano Haberleri
  4. Ünlü analistten ADA için, “patlamaya hazır bomba” yorumu!

Ünlü analistten ADA için, “patlamaya hazır bomba” yorumu!

Ünlü analistten ADA için, “patlamaya hazır bomba” yorumu!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ünlü kripto para analisti Benjamin Cowen’in Cardano ADA için yaptığı fiyat tahmini müthiş! İşte ADA’nın geleceğine dair çok önemli açıklamalar…

ADA için en olumlu fiyat tahmini

 

Altcoin Daily’nin sunucuları Aaron ve Austin Arnold’a verdiği son röportajda, kripto analisti Benjamin Cowen, yedinci en büyük kripto para biriminin geleceğine dair çok önemli açıklamalarda bulundu.

Cardano (ADA) fiyat hareketlerinin yanı sıra, Ethereum’un en büyük rakibinin mevcut piyasa döngüsünün neresinde olduğuna ilişkin görüşlerini de paylaştı.

Ünlü analistten ADA için, "patlamaya hazır bomba" yorumu!

Cowen, genellikle boğa piyasasında bir altcoinin USD karşısındaki elde ettiği kazanımın yanı sıra, varlığın Bitcoin’den daha iyi performans gösterip göstermediğine de dikkat etmek gerektiğini vurguluyor:

“Bir altcoin Bitcoin’den daha iyi bir performans gösteremiyorsa, o varlığı hodl etmenin bir anlamı yok. ADA BTC’den daha iyi performans gösterebilir mi… Evet, ADA, boğa piyasasında Bitcoin’den daha iyi performans gösterir. “

Son 12 ayda %3.000’in üzerinde bir artış göstermesine ve şu anda konsolidasyon aşamasında olmasına rağmen Cowen, akıllı sözleşme platformunun, 1.64$‘lık mevcut piyasa fiyatından %500‘ün üzerinde artabileceğini belirtiyor. 

https://youtu.be/iD2UDCMSuPY

“ADA’ya geri dönecek olursak, bunu hala uzun vadeli bir hedef olarak görüyorum. Şimdi, ADA’yı 1,37$’dan satın almak, 0,02$’dan satın almaktan çok daha riskli… ama döngünün büyük şemasına göre, ADA’nın daha gidecek yolu olduğunu düşünüyorum. 1.37’nin hiçbir şekilde piyasa döngüsünün zirvesi olduğunu düşünmüyorum. Pazar döngülerinde zirveler böyle görünmez.

Dolayısıyla uzun vadede piyasa döngüsünde şu anda olduğundan çok daha yükseğe çıkacağını düşünüyorum. Aşağı yukarı bir fiyat hedefi söylemem gerekirse, 5 ila 10 dolar arasında bir tahminim olduğunu söyleyebilirim. Eğer 10 doların üzerine çıkarak beni yanıltırsa da sorun değil takmam. “

Cowen, ADA’nın, özellikle Ethereum rallisi sırasında biraz güç kaybettikten sonra USD karşısında yükselmeye devam etmesini beklese de bu yükseliş boyunca bazı çok keskin ve sert düzeltmeler olabileceği konusunda yatırımcıları uyarıyor.

Bu arada birkaç gün önce de piyasanın en ünlü analisti Peter Brandt, Twitter’da ADA’dan pump beklediğini belirtti.

https://twitter.com/PeterLBrandt/status/1390434216781910017

Peter Brandt 7 Mayıs’ta, patlamış ve hava basılması gereken bir lastiği kontrol eden bir sürücünün resmini yayınladı. Tweet’te yayınlanan ikinci resim ise Cardano’nun yerel kripto para birimi ile ilgiliydi.

Ünlü analist tweetinde, bir süredir yatay işlem yaptığını ve yükselme girişimlerinde bulunduğunu ancak daha sonra tekrar düştüğünü gösteren bir ADAUSD grafiğine yer verdi.

Bunun yükseliş işareti mi yoksa bir düşüş işareti mi olduğunu soran bir takipçisine verdiği yanıtta ise Brandt, bu dikdörtgenlerin birçok durumda devam etme eğilimi gösterdiğini söyledi.

Kaynak