1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Bitcoin ile tanışan Lüleburgazlı Finanscio’nun inanılmaz başarı öyküsü!

Bitcoin ile tanışan Lüleburgazlı Finanscio’nun inanılmaz başarı öyküsü!

Bitcoin ile tanışan Lüleburgazlı Finanscio’nun inanılmaz başarı öyküsü!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Lüleburgazlı E. B. Bitcoin piyasalarına ilk yıllarda Bitcoin madenciliği yaparak girdi. Şimdi ise milyon dolarlık servetin sahibi.


Bitcoin ile tanışan Lüleburgazlı Finanscio’nun inanılmaz başarı öyküsü

Lüleburgazlı E.B’yi ‘Finanscio’ lakabı ile tanınıyor. Finanscio, Bitcoin piyasalarına yaklaşık 10 yıl önce madencilik yapmak için giriş yaptı. 2 yıl kazı işi yaptıktan sonra madenciliği bıraktı ve trader’lık yapmaya başladı.

Finanscio, Bitcoin ilk çıktığında madenciliğine girdiğini belirtiyor. İlk yıllarda insanların Bitcoin hakkında pek fikirleri yoktu ve fiyatlar uzun süre sabit ve düşük düzeyde kaldı. Finanscio, Bitcoin’in geleceğin finans dünyasında ciddi değişimler yapacağını ilk yıllarda keşfetmiş olmalı. Türkiye, Korona Salgını sürecinde Bitcoin’i merak etmeye ve tanımaya başladı.

Finanscio, Bitcoin’in piyasaya çıktığı ilk yıllarda 314 tane Bitcoin’i 350 TL’ye satın almış. 314 adet Bitcoin yazının kaleme alındığı saatte 18.5 milyon dolar yapıyor. Ne yazık ki Finanscio şifresini unutmuş.

Lütfen Bkz: JP Morgan ve Goldman Sachs’i unutun! Asıl Bitcoin açılımı şimdi geliyor!

Finanscio, sonrasında lüks aracını satarak kripto para borsaları ve geleneksel borsalarda varlıklarını değerlendirmeye başladı. Finanscio lüks aracını 245 bin TL’ye satıyor ve değeri üstü değer katıyor. Arabasını sattığı galerici ise arabasını 315 bin TL’ye başkasına satmış.

Finanscio borsada kullandığım o paramı 1 milyon 750 bin TL yaptım. Şu an ortalama 12 milyon dolar ile borsadayım. Ama bu 12 milyon dolar içerisindeki ana param 1 milyon TL’dir.

Finanscio; para kazandığında hayallerini gerçekleştirirsin. Ben ise lüks olan her şeyimi sattım. Lüks araçlarımın hepsini sattım. Borsaya yatırdığım üç araba şimdi aynı kalitede 20 araba parası kazandırdı.

Şimdi de dünya çapında trader’lik yapıyorum, grafik dersi veriyorum. Bir coin’in hangi gün, hangi tarihte nerede olacağını bilen kişiyim. Bunları rüyada görmüyorum. Grafiklere bakarak, hesaplamalarla, dünyadaki hareketlilikle yapıyoruz” ifadelerini kullandı.

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.