1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. JP Morgan ve Goldman Sachs’i unutun! Asıl Bitcoin açılımı şimdi geliyor!

JP Morgan ve Goldman Sachs’i unutun! Asıl Bitcoin açılımı şimdi geliyor!

JP Morgan ve Goldman Sachs’i unutun! Asıl Bitcoin açılımı şimdi geliyor!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

ABD merkezli bankalar 2021 yılında Bitcoin’e yönelik ciddi politika değişikliğine gittiler. Düşmanca tavır yerini dostluğa bıraktı. Şimdi öyle bir banka Bitcoin açılımına hazırlanıyor ki JP Morgan ve Goldman Sachs’i unutturacak cinsten!


Asıl Bitcoin açılımı şimdi geliyor!

1812 yılında kurulan ABD merkezli banka ABD’nin en büyük ticari bankaları arasında. 19 ülkede 2600’ün üzerinde şubesi bulunan bankanın 723 şubesi ABD’de bulunuyor. Citi Bank’tan bahsediyoruz! Citi Bank’ın İstanbul’da 18 şubesi bulunuyor.

Citi Bank son günlerde Bitcoin’e yönelik yoğun ilgiye kayıtsız kalamadı ve müşterilerine bizzat Bitcoin hizmeti sunacak. Bu alanda müşterilerine kripto para hizmeti sunmayı planlayan bankanın dev kurumsal müşterileri de bulunuyor. Citi Bank’ın kurumsal müşterileri arasından Goldman Sachs ve Morgan Stanley dikkat çekiyor.

Lütfen Bkz: Bitcoin’i destekleyen ve Bitcoin’e karşı ünlüler

Citi Bank’ın kripto paralara yönelik ilgisi Financial Times’da yayınlanan bir haberde kamuoyuna duyuruldu. Citi Bank’ın Bitcoin ve kripto para ticareti, emanet hesapları ve finansal hizmetler başta olmak üzere birçok alanda hizmet sunması bekleniyor.

Citi Bank kripto para piyasalarına yönelik çok yoğun bir ilginin olduğunu ve müşterilerinden yoğun istek geldiğini belirtti. Geçtiğimiz mart ayından bir grup Citi Bank analisti tarafından hazırlanan raporda Bitcoin hakkında oldukça bullish bir tahminde bulunuldu. Citi Bank analistleri 2021 yılın sonunda Bitcoin’in $318K seviyelerine çıkabileceğini düşünüyor.

Lütfen Bkz: Bitcoin hakkında 2 güçlü gösterge

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.