Günün en çok yükselen coinlerinden Aave’deki önemli seviyeler

aave defi
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Aave (AAVE) fiyatı son düşüş dalgasından sonra yeni bir yükseliş trendi oluşturdu. Aave şu an günün en çok yükselen coinlerinden biri olarak dikkat çekiyor. AAVE/USD paritesindeki son gelişmeler ile kripto paranın destek ve direnç seviyelerine bakalım.


Aave teknik analizi: AAVE kaç dolar olur?

Coin360 verilerine göre, Aave (AAVE) coin bugün TOP 100 arasında en çok değer kazanan coinlerden biri. Aave fiyatı günlük bazda yüzde 6’dan fazla yükseldi ve yeşil bölgede. Kripto parada neler yaşandığını görmek için Aave teknik analize bakalım.

Aave teknik analizi: AAVE kaç dolar olur?

Kaynak: Coin360

Aave fiyatı destek ve direnç seviyeleri

Aave fiyatı tüm zamanların en yüksek değerini 16 Mayıs 2021’de 666 dolarda kaydetti. O zamandan bu yana büyük iniş ve çıkışlar oluşturdu grafikte. Aşağıdaki AAVE/USDT 1 gün grafiğinde kripto paradaki dalgalanma net bir şekilde görülebilir.

Ancak öyle görünüyor ki AAVE coin Aralık ayında yeni bir dip bölgesi oluşturdu ve buradan yükselmeyi başardı. Grafikte aynı zamanda yükselen bir trend çizgisi de görülebilir. Dip seviyesi ise 157.6 dolarda oluştu.

İlgili – Güncel Aave coin fiyat tahmini, geleceği ve beklentisi 2022- 2025

Aave teknik analizi: AAVE kaç dolar olur?


Aave/USDT 1 gün grafiği Kaynak: TradingView

Yükselişin yerel zirvesi 28 Aralık’ta 296.8 dolarda kaydedildi. Ardından gerileyen kripto para yeniden yükselen trend çizgisine geri dönse de bu trendi kırmadı. 197 dolar civarında bu trendden yeni bir yükseliş dalgası başladı. Aave fiyatı şimdi 200 dolar desteği ve 220 dolar seviyelerinin üzerinde işlem görüyor.

Yukarıda ilk direnç 230 dolar civarında beklenebilir. Bunun kırılması durumunda ise 250 dolar direnci gelecek. Daha ileride ise 280 dolar ve son yükselişi durduran 300 dolar direnci var.

Özet olarak söyleyecek olursak Aave fiyatı destek ve direnç seviyeleri şöyle:

  • Aave destek seviyeleri: 200 dolar ve 180 dolar
  • Aave direnç seviyeleri: 230 dolar ve 250 dolar

İlgili – Aave (AAVE) coin nedir, iyi bir yatırım mı?

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Günün en çok yükselen coinlerinden Aave’deki önemli seviyeler
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.