1. Anasayfa
  2. EğitimKripto Para
  3. Buraya taşınana 10,000 dolarlık Bitcoin veriliyor!

Buraya taşınana 10,000 dolarlık Bitcoin veriliyor!

Buraya taşınana 10,000 dolarlık Bitcoin veriliyor!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Freelancer olarak çalışanlara Arkansas eyaletinden müthiş çağrı geldi. Bölgeye taşınacak olan kişilere Bitcoin verilecek. Detaylar haberimizde.

Buraya taşınana 10,000 dolarlık Bitcoin veriliyor!

ABD’nin Güney Bölgesi’ndeki eyaletlerinden biri olan ve yaklaşık 3 milyon nüfusu barındıran Arkansas’tan müthiş bir çağrı geldi. Kuzeybatı Arkansas’ta kar amacı gütmeyen bir kuruluş olan Arkansas Konseyi, tenoloji sektöründe online olarak çalışanları Arkansa’sa yerleşmeye davet etti ve karşılığında Bitcoin teklif etti.

İlgili: Bitcoin nedir, geleceği nasıl?

Arkansas Konseyi, Kuzeybatı Arkansas’a göçü teşvik etmek ve bölgede bir kripto merkezi oluşturmak için çaba gösteriyor. Konsey, çoğunlukla blok zincirine ilgi duyan teknoloji çalışanlarını eyalete çekmeye çalışıyor.

Konseyin başkanı ve CEO’su Nelson Konseyin başkanı ve CEO’su Nelson Peacock, bir basın açıklaması yaparak açıklamalarda bulundu. Peacock, işverenler tarafından bir ödeme seçeneği olarak kripto para birimi kullanımına yönelik artan eğilime dikkat çekti ve teşvikin bunu desteklediğini belirtti.

İlgili: Bitcoin fiyat tahmini

Kuzeybatı Arkansas’ta Kasım 2020’den bu yana sanatçıları ve teknik çalışanları eyalete çekmek için 10,000 dolar nakit ve bir bisiklet veriyordu. Teknoloji meraklıları bu teşviki Bitcoin olarak alabilecek.

Programa hak kazanabilmek için, başvuru sahiplerinin, kabul edildikten sonraki altı ay içinde Kuzeybatı Arkansas’a yerleşebilme, tam zamanlı uzaktan çalışma veya serbest meslek sahibi olma becerisine sahip olmaları gerekiyor. Başvuru sahipleri başvuru tarihi itibari ile ABD’de çalışma iznine sahip olmalı ve Arkansas dışında yaşamalı.

İlgili: Bitcoin teknik analizi

Geçtiğimiz yıl Çin’in Bitcoin’e ilişkin yasaklarının ardından Bitcoin madencileri de ABD’ye akın etmişti. Amerika Birleşik Devletleri aldığı yerel ve ulusal kararlar ile kriptonun merkezi haline gelmeye devam ediyor.

Fed Başkanı Jerome Powell’da hafta içerisinde kripto paralar hakkında ılımlı bir açıklama yapmış stabilcoinlerin merkez bankası resmi dijital parası (CBDC) ile birlikte kullanılabileceğini ve kripto para düzenlemesinin çok kısa sürede duyurulacağını ifade etmişti.

Lider kripto para birimi Bitcoin yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine göre 43,144 dolardan işlem görüyor. BTC son 24 saat içerisinde yatay bir seyir izledi.

Bitcoin (BTC) günlük grafik

bitcoin Buraya taşınana 10,000 dolarlık Bitcoin veriliyor!

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: