1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. %700 ralli ile kripto para piyasasının yeni yıldızı

%700 ralli ile kripto para piyasasının yeni yıldızı

%700 ralli ile kripto para piyasasının yeni yıldızı
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Kripto para piyasası sürprizlere açık bir Pazar. Günün sürprizi sayılabilecek bu coin ise 2 haftadan daha kısa bir sürede yüzde 700 değer kazandı. Ayrıca piyasa değeri olarak da artık ilk 50 coin arasına adını yazdırdı.


Yüzde 700 ralli ile kripto para piyasasının yeni yıldızı Loopring (LRC) coin

Bir ay önce ilk 150 coin arasında yer alan Loopring (LRC), şimdi CoinMarketCap verilerine göre piyasa değerine göre en büyük 49. coin. Çünkü LRC coin fiyatı son 2 haftada inanılmaz boyutlarda bir ralli yaptı.

29 Ekim’de 0.36 dolardan ralli başlatan Loopring (LRC), bu yazı hazırlanırken 2.93 dolardan işlem görüyor. LRC fiyatı dün ise (9 Kasım) 3.04 dolarda yeni tüm zamanların en yüksek değerini kaydetmişti. Bu açıdan yüzde 700’lük mega bir ralli yaşadı diyebiliriz.

Yüzde 700 ralli ile kripto para piyasasının yeni yıldızı Loopring (LRC) coin

Loopring (LRC) – USD grafiği Kaynak: TradingView

Böyle olunca LRC coinin piyasa değeri de hızla yükseldi ve şu an TOP 50 arasında yer alıyor. Kripto paranın önemli verileri şu şekilde.

  • Piyasa değeri: 3,976,951,522 dolar
  • Dolaşımdaki arz: 1.33 milyar LRC
  • Son 24 saat işlem hacmi: 6,349,452,192 dolar
  • Tüm zamanların en yüksek fiyatı (ATH): 3.04 dolar (9 Kasım 2021)

Loopring LRC coin neden yükseliyor?

Loopring nedir ve geleceği nasıl? Güncel LRC coin haber ve gelişmeleri

Loopring (LRC) bir katman 2 blockchain projesi ve geliştiricilere Ethereum üzerinde kurulan projelerini hızlandırmaya yardımcı oluyor. Özellikle de ödeme sektöründeki merkezsiz platformları desteklemek için geliştirildi. Son günlerdeki yükselişinin başlıca sebebi ise Polygon’a iyi bir alternatif olarak görülmesi.

Daha ayrıntılı: Pump yapan Loopring nedir ve geleceği nasıl? Güncel LRC coin haber ve gelişmeleri

Kripto paranın fiyatının yükselişinin arkasındaki başka bir önemli faktör ise oyun sektörünün devi Gamestop ile proje için iş birliği yapması. Ayrıca bu gelişmeler üzerine sosyal medyada da LRC coin ile ilgili büyük ilgi uyandı.

Tüm bu faktörler Loopring fiyatı ve piyasa değerini yeni zirvelere taşıdı.

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: