1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. 55 milyarlık dev şirketin yüklü miktarda aldığı 3 coin

55 milyarlık dev şirketin yüklü miktarda aldığı 3 coin

55 milyarlık dev şirketin yüklü miktarda aldığı 3 coin
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Dev şirket, elindeki kripto paralara yenilerini eklerken, 3 coin ile ilgili yüklü alımları dikkat çekiyor. Şirketin yönetimi altındaki kripto paraların toplam değeri 55 milyar doları geçiyor.


55 milyarlık dev şirketin yüklü miktarda aldığı 3 coin

Grayscale, kripto tröstüne daha fazla altcoin eklemeye devam ediyor. Şimdi elindeki dijital varlıkların toplam değeri 55.1 milyar dolar.

Grayscale Investments, 1 Kasım’da paylaştığı bir tweette, şu an 55.1 milyar dolarlık kripto paraya sahip olduğunu açıkladı. Bu kripto paralar arasında Bitcoin ve Ethereum başta geliyor. Buna ek olarak bir dizi altcoine de sahip. Bu yüklü fon, şirketin uzmanlardan oluşan ekibi tarafından yönetiliyor.

Bunlara ek olarak Grayscale bir de altcoin tröstü için popüler 3 altcoinden yüklü miktarda alım yaptı. Bu altcoinler ise şöyle: LINK, BAT ve FIL.

İlgili – Güncel Filecoin fiyat tahmini, geleceği ve beklentisi 2021- 2025

Grayscale (@Grayscale) bir liste paylaşarak şöyle diyor:

“11/1/21 GÜNCELLEME: Yönetimimiz altındaki net varlıklar, hisse başına varlık ve yatırım ürünlerimiz için hisse başına piyasa fiyatı. Toplam AUM: 55,1 milyar dolar”

 

Grayscale daha fazla FIL, BAT ve LINK aldı

Analiz sitesi Bybt’ın sağladığı verilere göre, Grayscale son 7 günde bakiyesine 188,991 BAT ekledi. Ayrıca son bir ayda ise 179,641 BAT token aldı.

Buna ek olarak son bir haftada 1,141 LINK ve son 30 günde de 8,823 LINK satın aldı. Bir de FIL coin var. Şirket son bir haftada altcoin sepetine 2,416 FIL ekledi. Son 30 günde ise 5,121 FIL satın aldı.

Sonuç olarak Grayscale’in elinde 39.634 milyar dolarlık Bitcoin, 13.438 milyar dolarlık Ethereum, 6 milyar dolarlık BAT, 9.4 milyar dolarlık LINK ve 6.1 milyar dolarlık Filecoin bulunuyor.

Grayscale ayrıca kısa süre bir başvuru yaparak elindeki Bitcoin Trust’ü Bitcoin ETF’ye çevirmek istediğini de bildirdi.

Kaynak

İlgili – Chainlink nedir? LINK coine yatırım yapılır mı?

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.