1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Ünlü analist Dogecoin rallisi için kritik seviyeyi açıkladı!

Ünlü analist Dogecoin rallisi için kritik seviyeyi açıkladı!

Ünlü analist Dogecoin rallisi için kritik seviyeyi açıkladı!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ünlü analist Dogecoin’in ralliye başlamadan önce kritik seviyeyi geride bırakması gerektiğini belirtti. Detaylar ve veriler haberimizde.

Ünlü analist Doge rallisi için kritik seviyeyi açıkladı!

Geçtiğimiz hafta kritpo piyasasında meme coin çılgınlığı yaşandı. Shiba Inu ve FLOKI yatırımcıların yüzünü güldürürken Dogecoin’de yönünü yukarı doğru çevirdi. Ancak Doge hala Elon Musk’ın 1 dolarlık hedefine çok uzakta.

Nisan ayında bu hedefe adım adım giderken piyasaların geri çekilmesi Dogecoin’i de etkiledi. Altcoin Sherpa olarak bilinen kripto analisti Doge’nin bir ralliye başlamadan önce kritik bir seviyeyi geride bırakması gerektiğini açıkladı.

İlgili: Meme coin nedir?

Sosyal paylaşım platformu Twitter’da 141 bin takipçisi için yaptığı analizlerde Doge’nin gerçek bir ralli için 0,35 doları geride bırakması gerektiğini vurguladı.

dogecoin Ünlü analist Dogecoin rallisi için kritik seviyeyi açıkladı!

 

“Doge’de gerçek ralli 0,35 doların geride kalması ile gerçekleşir. Doge’nin iki modu var. Ya hemen çık ya da uzun vadeli sıkıcı bir bekleyiş”

Coinmarketcap verilerine göre, popüler memecoin yazı yazılırken 0.27 dolardan işlem görüyor ve son 30 günde %22’den fazla artış gösterdi. Doge meme coin zirvesinde yerini Shiba Inu’ya kaptırdı. 36 milyar dolarlık değere sahip olan Doge, piyasanın en değerli 10. kripto parası. Shiba ise 37 milyar dolar ile 9. sırada.

İlgili: Dogecoin nedir? Nasıl alınır

Ünlü analist ayrıca bugün önemli bir ivme kazanan Polkadot’un da fiyat hareketlerini değerlendirdi ve DOT’un fiyatının fırlayacağını düşünüyor.

“DOT’un kalkıştan önce tekrar 30 doların ortasına inip düşmeyeceğinden emin değilim.  Buralarda dolaşabilir ve ardından büyük hamleler yapabilir. DOT için önemli katalizörler geliyor.”

Polkadot (DOT) ise yazının kaleme alındığı anlarda 50,87 dolardan işlem görüyor. DOT’un son 7 gün içerisinde %17 değer kazandığını da belirtelim.

Analist, blok zinciri verilerini endeksleyen ve düzenleyen bir platform olan The Graph’ı (GRT) da yakından takip ediyor. Altcoin Sherpa’ya göre GRT, uzun vadeli sahipleri için olumlu sinyaller veriyor. GRT ise 1,02 dolardan işlem görüyor.

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: