1. Home
  2. Güncel Haber
  3. 2023 yükselişini bilen analistten bir altcoin için büyük ralli açıklaması ve BTC, ETH yorumu

2023 yükselişini bilen analistten bir altcoin için büyük ralli açıklaması ve BTC, ETH yorumu

2023 yükselişini bilen analistten bir altcoin için büyük ralli açıklaması ve BTC, ETH yorumu
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Bitcoin fiyatının 2023 yılındaki rallisini önceden doğru tahmin eden bir analist, şimdi de piyasa değerine göre TOP 20’de bulunan bir altcoinin büyük ralli hazırlığında olduğunu söylüyor. Ayrıca Bitcoin ve Ethereum konusunda da yorumlarını paylaşıyor.


2023 yükselişini bilen analistten bir altcoin için büyük ralli açıklaması ve BTC, ETH yorumu

2023 yılında yaşanan kripto yükselişini tahmin ederek geçen sene dip seviyeden Bitcoin (BTC) satın alan analist, şimdi de büyük değerli bir altcoinin yükselmesini beklediğini söylüyor.

Kripto para piyasasının DonAlt takma adıyla bildiği analist, YouTube’da 47.500 abonesine yeni video üzerinden yaptığı açıklamada, Litecoin (LTC) fiyatının 200 doları görebileceğini söylüyor. Analiste göre LTC fiyatı haftalık grafikte “muhteşem” bir yükseliş trendine sahip. Litecoin fiyatının şu an 99 dolardan işlem yaptığını da hatırlatalım. Analist şöyle açıklıyor:

“Litecoin’in ABD Doları haftalık grafiği şu an çok iyi görünüyor. Performans olarak Bitcoin’i geçmesi ya da geri kalması şu an önemli değil. Bu çok muhteşem bir grafik.

Ancak temelde lineer olarak yükseliyor ve ben şimdiye kadar bu yükseliş konusunda bir sorun görmüyorum.”

İlgili – Litecoin balinaları 3. halvinge hazırlanıyor: LTC fiyatı ne kadar yükselir?

İşte Litecoin'de yükseliş bitmedi dedirten veriler! - Güncel Litecoin teknik analizi

Analistin Ethereum yorumu

Litecoin/Ethereum (LTC/ETH) paritesine de bakan analist, Litecoin’in kısa vadede performans olarak ETH’yi geçmesini beklediğini söylüyor. Bu ralliden sonra ise LTC coinlerini ETH’ye çevireceğini söylüyor.

DonAlt daha önce 461.200 Twitter takipçisine yaptığı açıklamada, Litecoin’in 100 doları geçmesi durumunda 220 dolara ralli yapabileceğini söylemişti.

İlgili – Ethereum fiyatında 1.650 dolar civarında kritik dalgalanma: Güncel ETH teknik analizi

Bitcoin için hedefi 32.000 dolar

Bitcoin fiyatına da bakan analist DonAlt, lider kripto para için satarak buradan kazanç alacağı seviyenin 32.000 dolara olduğunu söylüyor. Böylece bahsettiği seviyeye kadar bekleyeceğini ve bu seviyeye kadar yükseliş olacağını söylüyor. Şöyle diyor:

“Benim Bitcoin’deki hedefim 32.000 dolar. 32.000 dolardan önce kazanç almaya başlamayacağım. Tabii mevcut tezim geçersiz olmazsa.”

İlgili – Ünlü analist, Bitcoin fiyatının önümüzdeki aylarda yükseleceği seviyeleri açıkladı

İşte, analistin ilgili değerlendirmeleri yaptığı videosu:

Kaynak