2022’de balinaların en çok tercih ettiği 3 kripto para

altcoin
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto para piyasasındaki ayı durumuna rağmen balinalar bir sonraki döngüye hazırlık yaparak 3 coin için harekete geçti. Bu coinlerden birinin ise 2022 yılı sona ermeden %8,000 oranında değer kazanması bekleniyor.


2022’de balinaların en çok tercih ettiği 3 kripto para

Birçok analist, Ağustos ayının altcoinler ve NFT’ler için iyi bir ay olacağını düşünüyor. Ancak yatırımcılar stabil coinleri bırarak altcoinlere yatırım konusunda şüpheleri var. Çünkü halen ayı piyasasındayız. Buna rağmen bazı balinaların bir sonraki döngüye hazırlık yaptığı görülüyor. Peki, ne yapıyorlar. Öyle görünüyor ki balinalar bu üç coini alıyor: Degrain (DGRN), Binance coin (BNB) ve Polygon (MATIC). Bu coinlerden birinin 2022 yılı sona ermeden yüzde 8,000 değer kazanması bekleniyor.

Binance Coin (BNB) listenin başında

Balinaların en gözde altcoinlerden biri Binance Coin (BNB). 2017 yılında piyasaya sürülen bu kripto para, Binance üzerindeki işlemler için kullanılıyor. Tabii sadece bu da değil. Son zamanlarda kullanım alanları artıyor. BNB coin 2021 yılında yüzde 1,250 oranında değer kazanmıştı. Tabii bu yılın başından bu yana düşüşte. Uzmanlar ise bir sonraki boğa rallisinde yeniden yükselişe geçeceğini düşünüyor. Yeni tüm zamanların en yüksek seviyesini ise 2024 yılı sonunda görmesi bekleniyor.

İlgili – Binance Coin Rehberi: BNB coin nedir? Geleceği var mı?

Polygon (MATIC)

Polygon nedir ve geleceği nasıl? MATIC coin iyi bir yatırım mı?

Polygon (MATIC) de çıktığından bu yana büyük volatilite yaşayan coinlerden. Ancak yatırımcılar bu kripto paranın geleceği konusunda boğa kalmaya devam ediyor. Bu platform Ethereum’un bir yan zinciri olarak kuruldu. Ayrıca hızlı işlemler ve iyi bir güvenlik sapladığı için de seviliyor. Polygon (MATIC) fiyatı şimdi 0.9 dolardan işlem görüyor. Ancak önümüzdeki birkaç yıl içinde değerini birkaç kat artırarak 2024 yılında 3.85 dolara ulaşabilir.

İlgili – Güncel Polygon fiyat tahmini, MATIC coin gelecek beklentisi 2022 – 2025

2022 yılının yatırımı Degrain (DGRN)

Degrain (DGRN) birçok yatırımcının konuştuğu kripto para. Bu coinin ön satışının ilk dakikalarında 11 milyon token 0.01 dolardan satıkdı. Birinci aşama ise iki haftadan kısa bir sürede bitti.


Bu platform yeni bir NFT pazar yeri ile geliyor. Ayrıca cross-chain işlemleri etkinleştiriyor. Buradan gelen kazandı da yatırımcılar ve paydaşlar ile paylaşma sözü veriyor. Eğer başarılı olursa, piyasada bir ilki gerçekleştirmiş olacak.

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
2022’de balinaların en çok tercih ettiği 3 kripto para
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.