1. Anasayfa
  2. Koin HaberleriBitcoin Haberleri
  3. 2022 yılının geri kalanı için Bitcoin ve kripto para tahmini

2022 yılının geri kalanı için Bitcoin ve kripto para tahmini

2022 yılının geri kalanı için Bitcoin ve kripto para tahmini
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

2022 yılının geri kalanı Bitcoin ve kripto para piyasası için ne getirir? Kripto para dünyasının önemli bir ismi olan William Quigley’e göre, önümüzde hala çok şey var. Açıklamasının ayrıntılarına bakalım.


2022 yılının geri kalanı için Bitcoin ve kripto para tahmini

William Quigley, birçok yönden kripto para sektörünün önemli bir ismi. En başta Magnetic’te fon yöneticisi ve dünyanın en çok işlem gören kripto parası Tether’in de kurucularından. Aynı zamanda video oyunu sanal nesneleri için kurulan blockchain WAX’in de kurucu ortaklarından.

William Quigley, kripto sektörünün toparlanmasının ne kadar süreceği de dahil bir dizi görüşlerini paylaştı.

Quigley, özel kripto para şirketlerinin gerçek değerlerinin çok üzerinde değerlendiğini söylüyor. Ona göre öncelikle bu durum düzelmeli. Birçok girişimci buradaki durumu anlamıyor.

Kripto için 2 büyük şok

Ünlü girişimciye göre, kripto sektörü için iki büyük potansiyel şok var. Bunların başında stabil coin yasaları geliyor. Diğeri ise kripto paraların bir menkul kıymet olarak kategorize edilmesi. Bunlar muhtemelen ABD’de 2024 yılında gerçekleşecek.

İlgili – ABD Kongre üyesinden iddialı Ripple-SEC davası kaybedeni yorumu

2022 NFT ve Metavese tahmini

Devler oyuna dahil oluyor. Metaverse çılgınlığı durdurulamıyor!

William Quigley, NFT’lerdeki hacmin yavaşlamasına rağmen, NFT’lerin hala popüler olduğunu ve hiçbir yere kaybolmayacağını belirtiyor.

Metaverse’in boyutu ve gelecekteki etkisi hakkındaki tahminler, terimin kendisinin tanımsız olmasından dolayı çok az güvenilirliğe sahip. Bu kavramın standart bir tanımı yok. Amorf bir pazarlama terimi haline geldi. İnsanların Metaverse ile kastettikleri izinsiz ve açık blockchain tabanlı bir ortamsa, bu yerleşik Web 2 şirketlerinden gelmeyecektir. Bunu sektörün yenileri yapacak. Bu da geliştirmenin uzun zaman alacağı anlamına geliyor.

İlgili – Metaverse nedir, geleceği nasıl? Güncel Metaverse haber ve gelişmeleri

Metaverse’in pazar büyüklüğü çok büyük olacak. Ancak bu kadar büyümesi en az on yıl sürecek. Oraya ulaşmak için büyük yatırım gerekiyor. Ayrıca, tek bir Metaverse olmayacak. Çoğu birlikte çalışamayan binlerce Metaverse olacak.

Apple ve Google gibi dev teknoloji şirketleri ise blockchain tabanlı ortamların temel ilkelerine karşı çıkıyor. Bundan dolayı bu dev şirketlerden hiçbir metaverse gelmeyecek.

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.