Anasayfa Altcoin Ripple haber Efsane analist Peter Brandt: “Ripple yüzde 55 yükselişe hazırlanıyor”
koinmedya_brave

Efsane analist Peter Brandt: “Ripple yüzde 55 yükselişe hazırlanıyor”

Efsane analist Peter Brandt: “Ripple yüzde 55 yükselişe hazırlanıyor”
0

Efsane analist Peter Brandt: “Ripple yüzde 55 yükselişe hazırlanıyor”. Kripto para analizi denince ilk akla gelen isimlerden olan Peter Brandt’tan heyecan yaratan XRP paylaşımı.


Ünlü analizci Peter Brandt: “Ripple yüzde 55 yükselişe hazırlanıyor”

 

Bitcoin’in 20 bin dolara yükseleceğini daha sonrasında ise 4 bin dolara düşeceğini bilen ve şimdide Bitcoin’in 4. Parabolde 100 bin dolara yükseleceğini savunan ünlü kripto para analisti Peter Brant’dan, olay yaratacak XRP tahmini geldi.

İlgili haber: Bitcoin 4. parabolik aşamaya başladı mı?

Yaklaşık 50 yıldır analiz piyasalarının içerisinde bulunan ve hangi formasyonun nerede, nasıl ve ne şekilde çalışabileceğinin adeta kokusunu alan Brandt, XRP de elmas deseninin tamamlanmak üzere olduğuna dikkat çekti. Brandt Tweet serisinde, Ripple XRP’nin önce bir miktar düşebileceğini akabinde ise 0.4691 dolara kadar yükselebileceğini ileri sürdü.

”Elmas deseni geleneksel pazarlar için her zaman en üst kalıplardan birisi olmuştur. Bu desen kripto para piyasalarında dip bulmak için işe yarayabilir. Çok temiz bir pırlanta deseni görmek istiyorsanız XRP’ye bakabilirsiniz.

Elmas deseni yakında dibi bularak tamamlanacak. Bundan sonraki ilk hedef ise 0.4691 dolar olacak.”

Peter Brandt’ın bu paylaşımları pek çok beğeni ve yorum alarak adeta viral oldu. Bakalım XRP gerçekten Peter’ın dediği gibi büyük bir sıçrama yapabilecek mi?

Moneygram – Ripple köprüsü

Peter Brandt’ın olay yaratacak analizinin yanında, Ripple için bir diğer güzel gelişmede Moneygram’dan geldi. Geçtiğimiz aylarda Moneygram ve Ripple arasında işbirliği anlaşması imzalanmış ve Ripple’ın Meksika’da yaygın hale getirilmesi hedeflenmişti. Moneygram – Ripple ortaklığının 3. Çeyrek bilançosu belli oldu. Yayımlanan rapora göre 2018’in üçüncü çeyreğinde Moneygram’ın 324,6 milyon dolar gelir elde etti.

İlgili haber: Ripple ortağı MoneyGram üçüncü çeyrek bilançosunu açıkladı

 

 

koinmedya_brave
Etiketler:
X