Home Altcoin Ayılara ilk başkaldırı Stellar’dan geldi – XLM yüzde 10’dan fazla arttı

Ayılara ilk başkaldırı Stellar’dan geldi – XLM yüzde 10’dan fazla arttı

Ayılara ilk başkaldırı Stellar’dan geldi – XLM yüzde 10’dan fazla arttı

0
“sportsbet”

Ayılara ilk başkaldırı Stellar’dan geldi. XLM yüzde 10’dan fazla arttı. Bitcoin boğa sezonu boyunca sessizliğini koruyan XLM, ayıların gelmesiyle harekete geçti.


Ayılara ilk başkaldırı Stellar’dan geldi – XLM yüzde 10’dan fazla yükseldi

 

Kripto para piyasaları dün yaşadığı şoku üzerinden atmaya çalışıyor. Bitcoin’e büyük bir düzeltme gelmesinin ardından, tüm piyasaya sirayet eden düşüş dalgası, BTC başta olmak üzere tüm kripto piyasasında, yatırımcının büyük paralar kaybetmesine neden oldu.

İlgili haber: 13 bin dolar duvarına çarpan Bitcoin yere yapıştı

Ancak bazı kripto paralar var ki çabuk toparlanmasını bildi.

Bitcoin boğa sezonu boyunca sessizliğini koruyan ve yatırımcısını adeta çileden çıkartan Stellar, büyük düzeltmenin ertesi gününü yaşadığımız bugün de, şaşırtıcı bir şekilde artış gösterdi.

XLM yüzde

Bitcoin düzeltmesiyle beraber 0.12 dolar seviyelerinden 0.8 dolar seviyelerine kadar gerileyen XLM, güne %10’dan fazla yükselişle başladı. An itibariyle 0.10 dolar sınırına dayanan Stellar, böylelikle ayı istilasına ilk ve en güçlü başkaldırıyı yapan kripto para oldu.

Stellar yükselişini sürdürebilir mi?

Stellar’da yaşanan bu aykırı hareket, diğer kripto paralara da yayılabilirse, XLM yükselişini sürdürebilir. Aksi taktirde XLM, kazancını koruyabilmek için çetin bir mücadele ile karşı karşıya kalacaktır.

İlginizi çekebilecek diğer haberler

HSBC kendi blockchain platformunu test ediyor

Donald Trump, Bitcoin ve kripto paralar hakkında ilk kez konuştu

Ripple fiyatı büyük destek noktasının altına kadar düştü – XRP için sırada ne var?

“İçerikler bilgilendirme amaçlı olup kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım, uzmanlık gerektiren ciddi ve riskli bir iştir.”

Etiketler:
cryptopazar_koinmedya
0
0
0