Home Altcoin Weiss Ratings: “Cardano Dapps piyasasında liderliği alabilir”

Weiss Ratings: “Cardano Dapps piyasasında liderliği alabilir”

Weiss Ratings: “Cardano Dapps piyasasında liderliği alabilir”

0
“sportsbet”

Araştırma ve geliştirmeye ayırmış olduğu zaman ve kaynakla dikkat çeken Cardano Dapps piyasasında en iyi olma yolunda hızla ilerliyor.


Cardano Dapps Piyasasında En İyi Olma Yolunda İlerliyor

Kripto para birimleri, hisse senetleri ve yatırım fonları için önde gelen derecelendirme kurulu olan Weiss Rating bir keze daha Cordano ADA’yı destekler açıklamalar yaptı. Atmış olduğu son tweetle Weiss, ADA ve onun kaliteli uygulamaları ve merkeziyetsiz applarının (dApps) yüksek standartları ile sektörde daha belirgin bir başarı elde edeceğini öngörüyor.

Weiss tarafından atılan tweet şöyle:

“ADA’nın yüksek güvence koduna bağlılığı ve piyasaya sürülmeden önce kapsamlı bir şekilde test edilmiş olması onun #dApps’ının sağlam bir temele dayanacağını gösteriyor. #PoS’a geçiş yaparken güvenliğe vurgu yapıyor olmaları projeyi benzersiz hale getiriyor. Bu özellikler ona sürdürülebilirliği ve piyasa hakimiyetini getirebilir.”

Weiss Daha Önce Cardano Hakkında ne demişti?

Bu,  Weiss’ın Cardano/ADA ile ilgili olumlu bakış açısını gösteren ilk tweeti değil. Şubat ayının başlarında, Weiss, Cardano’nın EOS’u geçerek, dApps için en çok tercih edilen platform olma yolunda doğru yolda olduğunu açıklamıştı. Hatta bu ifadelerine “ihtiyatlı iyimser” bir tavır sergilediklerini de eklemişlerdi.

Geçen ay Weiss tarafından atılmış olan tweet ise şöyle:

“Cardano, alandaki en iyi projelerden biri ve bununla birlikte en ucuz kriptolardan da biri. Cardano, Charles Hoskinson liderliğinde dApp’lar için olgunlaşmış bir ortam ve iklim oluşturmaya odaklanmaya devam ediyor.”

Weiss Dereceleme kurulu bü tür bazı açıklamarı ile bilinen bir kurul. Ve bir kere daha bir çoğunun onayladığı fikirleri ifade eden bir basın açıklaması ile gündeme geldi. Cardano, basın ve pazarlamadan ziyade ciddi düzeyde zaman ve kaynağını araştırma, test ve yeni oluşumlar için harcaması ile bilinen bir kuruluş.

Weiss’ın tweetine Alexander (@AlexHPuta) isimli kullanıcı yorum yapıyor. Bu yorumdan Cardano ve ADA ekibinin en az 25 tane doktora derecesine sahip çalışanı olduğunu öğreniyoruz. Ve onlar özellikle bir görev olarak “blockchain ile ilgili 5 önemli engeli aşarak 3. jenerasyon blockchaini oluşturmaya odaklanıyorlar. Bunlar: ölçeklenebilirlik, birlikte çalışabilirlik, güvenlik, sürdürülebilirlik ve yönetim. Onlar adeta geleceğin “uzay gemisi” blockchainini inşa etmeye çalışıyorlar.

Yazının yayına hazırlandığı sırada ADA 2.28 milyar dolar piyasa değeri ve 219 milyon dolar son 24 saatlik işlem hacmi ile 0.87 dolardan işlem görüyordu.

Kaynak

“İçerikler bilgilendirme amaçlı olup kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım, uzmanlık gerektiren ciddi ve riskli bir iştir.”

Etiketler:
cryptopazar_koinmedya
0
0
0