1xbit_headerbanner_koinmedya
Home Altcoin Haziran’da Cardano boğaları 0.1 dolar direncini alabilecek mi?

Haziran’da Cardano boğaları 0.1 dolar direncini alabilecek mi?

Haziran’da Cardano boğaları 0.1 dolar direncini alabilecek mi?
0

Haziran’da Cardano boğaları dümeni 0.1 dolar direncine kırmış durumda. Büyük kripto paralardan ani yükseliş yapmayan sadece Cardano kaldı.


Haziran’da Cardano Boğaları Ortalığı Sarsabilir

Cardano son aylarda büyük yükseliş sergiledi. Uzun süre 0,03 dolar bölgesinde hareket eden ADA son 3 ayda 0,1 dolar direncine kadar yükseldi. Cardano bu direnci iki kere denedi ancak kıramadı. Şimdi üçüncü kez test ediyor.

Cardano Uzun Vadeli Görünüm: Pozitif

ADA fiyatında esasen direnç hattı 0.11 dolarda. Bu hattın kırılması durumunda fiyat FOMO’ya bağlı olarak ani yükseliş sergileyebilir. Aksi halde direncin kırılamaması durumuna fiyat 0.08 dolara çekilecektir.

Grafiğe baktığımızda ADA’nın 0.06 dolar seviyesine geri çekildikten sonra MACD’nin pozitif alana girdiğini görüyoruz. Bu da yükseliş yönündeki umutları artırıyor. RSI da bu pozitif görünümü onaylıyor.

Cardano Orta Vadeli Görünüm: Pozitif

Orta vadeli görünüm uzun vadeli görünümden daha iyi. Çünkü uzun vadeli görünüm yükselen destek hattından güç alarak ilerliyordu. Ancak daha orta vadeli görünüm için zaman aralığını 4 saate ayarlayınca yükselen üçgen ortaya çıkıyor. 0,10 dolara yakın bölgede konuşlanan direnç hattı üçgenin üst kenarını oluşturuyor. Yükselen üçgenler genel itibariyle yukarı yönlü kırmaları ile meşhurdur.

Şu aşamada destek hattının 0.085 dolarda olduğu görülebiliyor. RSI yeniden 50 değerine tırmandı ve yukarı yönlü harekete geçmek üzere. MACD yeniden pozitif alana girmiş durumda. Şu aşamada ADA’nın ihtiyacı olan tek şey hacim yükselişi.

Cardano hakkında daha fazlası için Tıklayın

Not: Yazı yatırım tavsiyesi içermez.

Kaynak

koinmedya_brave
tags:
0
0
0
X