Home Altcoin Ripple (XRP) 21 günlük EMA’yı kırdı ama momentum kaybediyor

Ripple (XRP) 21 günlük EMA’yı kırdı ama momentum kaybediyor

Ripple (XRP) 21 günlük EMA’yı kırdı ama momentum kaybediyor

brave
0

Ripple (XRP) 21 günlük hareketli ortalamayı kırmayı başardı. Ancak gözlemlediğimiz kadarıyla XRP’nin momentumu sürdürebilecek gücü yok.


Ripple (XRP) 21 günlük EMA’yı sonunda kırdı

Bu kez XRP/USD paritesi piyasaların artışa geçtiğinde alışık olduğumuz görüntüden çok uzak. Her piyasa toparlanmasında, XRP en çok artış elde eden kriptolardan biri olurdu. Bu kez budurumun geçerli olmadığını görüyoruz. Bunda kuşkusuz JPM coin’in duyurusunun etkisi olduğunu düşünüyoruz.

Bakınız: Forbes: JPM Coin’den Ripple (XRP)’a şamar.

Özellikle, dünyadaki bir çok bankanın Ripple’ın xRapid hizmetini tercih ettiği sırada fiyatın piyasanın toparlanmasından yeterince nasibini alamaması düşündürücü. Piyasadaki toparlanmanın Ripple’a etkisininin olmamasının sebebi JPM duyurusunun gölgesinde kalmasıdır. Tabii ki bu durum XRP holderlerinin hoşuna gitmiyor ancak bu bir yarış, daha iyi ekibi ve daha geniş imkanları olan bu yarışı kazanacak.

Bakınız: SBI, Ripple (XRP)’a global olarak destek vereceğini açıkladı

Piyasalar düzeldiğinde, çoğu yatırımcının kripto paralar ile ilgili oldukça yüksek beklentileri vardır. Bunu son boğa sezonunda gördük. Çoğusu XRP için 15 doları telefuz bile etmeye başladı. Aynı şeyi bir bakıma tekrar görüyoruz. Kimisi XRP’yi dolandırıcılık olmakla kimisi çöp coin olmakla itham ediyor. Bunlar haksız eleştiri.. Bazıları buna şahsen ben de düşünüyorum, JPM coin’in piyasaya girmesiyle oyun dışına itileceğini iddia ediyorlar.

Bakınız: Ripple (XRP) Spend app’e eklendi- Ripple artık 40 milyon mekanda geçerli

Şahsen, bu düşünceye bir yee kadar katılıyorum. Tamamen silinmeyecek ama ne SWIFT şu anki konumunu koruyabilecek ne de Ripple dünya havale piyasasını ele geçirebilecek. JP Morgan gibi kripto karşıtları bizzat balıklama bu piyasaya dahil olduysa 2019’da diğer kurumsalları siz düşünün..

2019’da şirket ve devlet destekli stabil coinler ile daha çok karşılaşacağımızı ve stabil coinlerin sektörü değiştireceğini düşünüyorum.

 

 

Paylaşabilir misiniz lütfen ?
cryptopazar_koinmedya
Etiketler:
brave