Home Bitcoin Flaş! Bitcoin 2019’da ikinci kez 4000 doları gördü

Flaş! Bitcoin 2019’da ikinci kez 4000 doları gördü

Flaş! Bitcoin 2019’da ikinci kez 4000 doları gördü

brave
0

Bitcoin 2019’da ikinci kez 4000 dolara ulaştı. Bu gidişat daha yükseklere doğru bir koşunun başlangıcı olabilir mi? Bitcoin eski şaşalı günlerine dönmeye başladı mı?


Bitcoin 2019’da ikinci kez aynı seviyeye geldi

Kripto para piyasası son 48 saattir dikkat çekici bir şekilde değer kazandı. Bitcoin 2019’da ikinci kez 4000 dolar seviyesini yakaladı. İlk 10’daki kriptoların hepsi değer kazandı en çok göze çarpanlar ise ETH ve XRP. Son 24 saate BTC’nin kazandığı miktar ise 6 milyon dolar.

Ancak önemli bir nokta daha var BTC ikinci kez 4000 doları yakalıyor. İlk 4000 dolara geldiği zaman piyasanın yıkımdan önceki son zamanlarıydı aslında pek çokları BTC’den umudunu kesmişti.

Yine de bazı uzmanlar, yatırımcılar ve analistler BTC için çok daha iyi bir piyasanın geleceğinden bahsediyorlardı ama kimse bu kadar yakın olacağını beklemiyordu.

Bakınız: Bitcoin sonunda 50 günlük MA’nın üxerine çıktı….

BTC’nin dakikalar içinde birkaç dolar değer kazandığını görmek muhteşem bir şey ve düzenli bir şekilde yukarı doğru hareket göstermesi ise heyecan verici.

Diğer kripto paralar da geride kalmıyor, ETH şu ana kadar en çok değer kazanan, yaklaşık 3 milyar dolar. Ardından gelen XRP ise 1 milyar dolar değer kazanmıştı yazımızın hazırlandığı an itibariyle

Bu dikkat çekici gelişme piyasaya artan ilgiden kaynaklanıyor olabilir. Satoshi Capital Araştırma şirketi ve daha pek çok şirket 2018 den bu yana Bitcoine ilginin arttığını gösterdiler. Bu da çok yakında tam bir boğa koşusu gelebilir anlamına geliyor.

Aslında BTC geçtiğimiz yıl Paypal’dan daha fazla para transfer işlemlerinde kullanıldı.

Şu an yaşanan bu hareket blockchain sektörünü ve kriptoparaların kalıcı olduğunu, büyümeye devam ettiğini gösteriyor.

Ayrıca bazılarının beklediği gibi Bitcoin ölmeyecek ve hatta kurumlar için çok daha fazla cazip kale gelmeye devam edecek.

Kaynak

 

Paylaşabilir misiniz lütfen ?
cryptopazar_koinmedya
Etiketler:
brave