Home Altcoin Altcoin Haber Litecoin fiyatı için 50 dolar beklentileri artmaya başladı

Litecoin fiyatı için 50 dolar beklentileri artmaya başladı

Litecoin fiyatı için 50 dolar beklentileri artmaya başladı

brave
0

Litecoin fiyatı için 50 dolar beklentileri artmaya başladı. Son haftaların revaçta kripto parası olan Litecoin, yeni bir boğa koşusunun peşinde. Şimdi de detaylara geçelim.


Litecoin fiyatı için 50 dolar beklentileri hızla artıyor

 

2019 yılı, Litecoin için oldukça olumlu geçti. Litecoin son 6 haftada muazzam bir ilgi görerek 45 dolar seviyelerine yaklaşarak güçlü bir destek buldu.

Önemli olan bir diğer noktaysa, Bitcoin de meydana gelen yukarı yönlü küçük bir momentumun, LTC’ye etkilerinin çok daha büyük olması. Yani bu süreçte BTC %1 artarken, bu yükseliş LTC’ye %3 olarak yansıyor. Çünkü an itibariyle LTC ticaret hacmi rekor seviyelere ulaşmış durumda. Böyle derin bir kuyuya taş atarsanız da yankılanması uzun sürer.

Cumartesi günü de yukarıda yazdığımız senaryoya şahit olduk. BTC’deki az bir kıpırdanmayla Litecoin tekrardan 44 dolar bandına yerleşti.

Sosyal medyada bir çok twitter fenomeni, LTC’nin yeni bir atakla 50 dolar bandının üstüne çıkacağını düşünüyor. Hatta LTC’nin kısa vadede 60 dolara kadar çıkacağını düşünenlerin sayısı da oldukça fazla.

Şimdilik işler Litecoin Topluluğu için oldukça iyi gidiyor. Çünkü LTC’nin fiyat artışlarının yanı sıra ticaret hacminde de ciddi bir yükseliş göze çarpıyor. Şu an da Litecoin alım satımına olan ilgi oldukça fazla. Sizde kripto para ticareti yapıyorsanız LTC’yi deneyebilirsiniz.

Özellikle ticaret hacminin yüksek olması nedeniyle, Litecoin fiyatı için 50 dolar beklentileri giderek artıyor. Yatırımlarınızı farklı kripto paralara bölerek değerlendiriyorsanız, bir kısmını da LTC’ye ayırmanız faydanıza olabilir.

Paylaşabilir misiniz lütfen ?
cryptopazar_koinmedya
Etiketler:
brave