Loading...
btc
BTC
-0.17%
Bitcoin
67.198,50 USDT
eth
ETH
-0.1%
Ethereum
3.493,97 USDT
bch
BCH
-0.43%
Bitcoin Cash
444,18 USDT
xrp
XRP
-0.18%
Ripple
0,48 USDT
ltc
LTC
-0.45%
Litecoin
76,96 USDT
bnb
BNB
-0.38%
Binance Coin
600,18 USDT
sol
SOL
-0.66%
Solana
148,31 USDT
avax
AVAX
-0.72%
Avalanche
31,32 USDT
ada
ADA
-0.28%
Cardano
0,42 USDT
dot
DOT
-0.5%
Poladot
6,35 USDT
doge
DOGE
-0.69%
Doge Coin
0,14 USDT
shib
SHIB
-1.07%
Shiba Inu
0,00 USDT

Bitcoin boğa moduna geçti diyen ünlü analistin BTC rallisi için hedef seviyeleri

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Yılların tecrübeli kripto para analisti, Bitcoin (BTC) fiyatı için yaklaşan rallilere işaret ediyor. Ona göre lider kripto para tam teşekküllü boğa modunda. İşte, Bitcoin yükselişi için hedef seviyeleri.


Bitcoin boğa moduna geçti diyen ünlü analistin BTC rallisi için hedef seviyeleri

Ünlü analist ve kıdemli kripto trader Tone Vays, takipçileri ile beklediği Bitcoin (BTC) rallisi ile ilgili değerlendirmesini paylaştı.

Vays, Youtube’da 123.000 abonesi ile yeni bir video paylaştı. Burada, lider kripto paranın yukarı yönlü patlamalara işaret eden sinyaller verdiğini söylüyor. Şöyle diyor:

“Özünüzdeki saatlerde çöküş olmayacak, yani bir sonraki mum yeşil bir yıldız mumu olacak. Bunun da potansiyel bir yeni sıçramaya yol açma ihtimali var.

Buradaki mumlar bunu gösteriyor. Buna ek olarak hareketli ortalamalar da boğa bölgesine geçiş yapıyor. Ayrıca haftalık grafikte Consensio sistemine göre tam bir boğa modu var.”

İlgili – Bitcoin ve kripto rallisi başlıyor diyen ünlü uzmanın dikkat çektiği önemli olay

Bitcoin boğa moduna geçti diyen ünlü analistin BTC rallisi için hedef seviyeleri

Kaynak: Tone Vays/YouTube

Consensio ticaret sistemi, bir varlığın momentumunu belirlemek ve pozisyon boyutlandırmasını belirlemek için üç farklı hareketli ortalama kullanıyor.

Analistin grafiğine baktığımızda hangi seviyeleri beklediğini de görüyoruz. Buna göre Vays, Bitcoin’in ilk hedefinin 34.000 dolar civarında olduğunu görüyoruz. Buraya ralli yapacağını öngörüyor. Buna ek olarak ise ikinci dalgada 55.000 dolara kadar ulaşabileceğini düşünüyor.

İlgili – Bitcoin’in piyasa değeri 1,5 trilyon dolar olacak diyen analistin beklediği önemli gelişmeler

Vays Bitcoin konusunda boğa. Ancak buna rağmen Bitcoin’in günlük grafiğinde ufukta konsolidasyon sürecinin de olabileceğini düşünüyor. Şöyle diyor:

“Günlük grafik MRI (momentum değişimi göstergesi) zirveye ulaştı ve bu nedenle kazanç toplamak için iyi bir zaman.

Yepyeni bir muma başladık. Birden dörde kadar bir düzeltme arıyorum, ancak bu düzeltme kesinlikle konsolidasyon olabilir ve ben daha çok konsolidasyona doğru eğiliyorum.

Sanırım burada 30.000 doları koruyacağız ama S&P 500’e dikkat edin… Günlük S&P 500’ün aslında %5 veya daha fazla, belki %3 daha düşerek 4.275 bölgesine inmek için yeri var. Bu yüzden bu hafta Bitcoin’i biraz aşağı çekebilir.”

İşte, analistin açıklamaları:

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.