Home Kriptopara Haber Borsalar güven vermiyor, işte kriptolarınızı güvenle saklayabileceğiniz en iyi 5 mobil kripto cüzdanı

Borsalar güven vermiyor, işte kriptolarınızı güvenle saklayabileceğiniz en iyi 5 mobil kripto cüzdanı

Borsalar güven vermiyor, işte kriptolarınızı güvenle saklayabileceğiniz en iyi 5 mobil kripto cüzdanı

brave
0

Piyasada tercihlerinize uyacak en uygun mobil kripto cüzdanı bulmak kolay değil. Özellikle kripto borsaların hiç güven vermediği şu zamanlarda paranızı güvenle saklayabileceğiniz, kullanımı kolay bir cüzdan arıyorsanız doğru yerdesiniz.


En iyi  mobil kripto cüzdan uygulamaları

2019 yılı için kripto paralarınızı muhafaza edebileceğiniz en iyi mobil kripto cüzdanı uygulamalarını siz okurlarımızın için araştırdık.

  • Coinomi Mobile Wallet

Coinomi, hem android hem de IOS sistemleri ile uyumlu çalışabilen bir kripto cüzdanı. Aynı zamanda Bitcoin, Dash, Ethereum, Zcash, Litecoin gibi birçok kripto parayı da destekliyor. Coinomi’ye Changelly ve Shapelift gibi tanınmış ve birçok kişi tarafından tercih edilen web sitelerini entegre ederek alış-satışınızı daha eğlenceli ve kolay hale getirebiliyorsunuz.

Coinomi, kullanıcılarına sunduğu One-Time Backup özelliği sayesinde, herhangi bir kaybolma veya resetleme durumunda özel anahtarlarınızı koruma altına alıyor.

  • Jaxx Mobile Wallet

Jaxx mobil kripto cüzdanı da Coinomi gibi Android ve IOS işletim sitemlerini destekleyen bir cüzdan. Jaxx’e de Shapeshift borsasını entegre ederek kolayca alışverişinizi yapabilirsiniz. Özellikle ödemelerini kripto para ile yapmayı tercih edenler için Jazz biçilmiş bir kaftan.

Jaxx’in en büyük handikapı ise özellikle wi-fi olarak bağlanılan ortamlarda kolayca hacklenmesi. Ayrıca şifre kullanmadığınız bir telefonu çaldırırsanız, sahip olduğunuz bütün kripto paraların üzerine bir bardak soğuk su için.  Bu yüzden Jazz güvenlik konusunda pek de güven vermiyor.

  • Bitcoin Mobile Wallet

Kripto para dünyasına yeni adım atmış kullanıcılar için oldukça kullanışlı bir kripto cüzdanı. Herhangi bir hesap açmanıza gerek yok çünkü bu cüzdan ile sadece Bitcoin işlemleri yapabiliyorsunuz.

(Kripto Paralar için En iyi 3 Donanım Cüzdanı! yazısı ilginizi çekebilir!)

BTC mobil kripto cüzdanı takdir edersiniz ki çeşitli kripto paraları portföyüne dahil etmek isteyen kişiler hitap eden bir cüzdan değil. Buna rağmen piyasadaki en eski ve güvenilir mobil cüzdanlardan birisi. Kullanıcısına çevrimdışı işlem yapabilme imkanı vermesi ve NFC desteği sağlaması BMW’nin en büyük artısı.

  • Airbitz

Airbitz yakın zamanda kullanıcıların hizmetine girmesine rağmen güvenlik ve gizlilik açısında diğer mobil cüzdanlara fark atıyor. Cüzdandaki bilgilere ve işlem geçmişine sadece hesabın sahibi giriş yapabiliyor.

Airbitz kullanıcılarına cüzdanı kullanırken zorlanmayacakları şekilde basit ve kolay bir arayüz sunuyor. Ayrıca yaptığınız işlemler için herhangi bir ücret almıyor. En büyük eksisi ise sadece Bitcoin için kullanabiliyor ve sadece Bitcoin ile ilgili işlemlerinizi gerçekleştirebiliyorsunuz.

  • Infinito Wallet

Bu cüzdan portfüyünde çeşitlilik isteyen kripto severler için harika bir özüm sunuyor. Müşteri desteği konusunda diğer cüzdanlardan kat kat daha iyi. Yaptığınız hiçbir işlemi hafızasında barındırmıyor. Bu, belki sizin 3 şahısların eline geçtiği zaman tehlike oluşturabilir. Ancak ya geçmiş işlemlerinizi ispatlamak zorunda kalırsanız?

Kripto Para Hakkında Yazılmış En İyi Kitaplar yazısı içi tıklayınız!
Paylaşabilir misiniz lütfen ?
cryptopazar_koinmedya
brave