Home Altcoin Tron Baidu Haberinden Sonra Beklenen 2 Ortaklık

Tron Baidu Haberinden Sonra Beklenen 2 Ortaklık

Tron Baidu Haberinden Sonra Beklenen 2 Ortaklık

brave
0

Bugünkü yazımızda sizlere Tron Baidu haberinden sonra beklenen 2 ortaklık kuracağı iddialarına yer verelim dedik. Tron son dönemde yapmış olduğu anlaşma ile tekrardan kripto aleminde adından söz ettiren Coinler arasına girmeyi başardı. Son olarak TRON Vakfı, internet servis devi Baidu Browser ile olan ortaklığını doğruladı.


Tron Baidu Haberinden Sonra Beklenen 2 Ortaklık İddiaları

Tron’nun (TRX) CEO’su Justin Sun, büyük anlaşmayı ve milyar dolarlık ortaklığı kendi Twitter hesabından 12 ekimden yayınlamış ve Tron için çok önemli bir gelişme olan anlaşmayı kullanıcılarına duyurmuştu. Bu haber birçok kripto haber sitesinde hemen yayılmış ve binlerce kullanıcı konudan haberdar olmuştu.
Anlaşma ile ortaya çıkan devasa reklam ve etki devam ediyor. Fakat asıl konu devamında gelebilecek diğer önemli haberlerde. Tron’un heybesindeki turplar henüz bitmemiş olacak ki başka anlaşmalarında olabileceği yönündeki haberler yayılmaya başlandı.

İnternet servis devi Baidu ve TRON, bulut bilişim teknolojisinin kaynakları üzerinde çalışacaklar. Aynı zamanda Tron’un Blockchain’inden faydalanmasına yardımcı olmak için de Baidu bu ortaklığa kabul etti.

Tron Vakfı, daha fazla ortaklığa imza atmak ve piyasanın ilk on grafiğinde yer alan coin olabilmek için oldukça tutarlı hamleler yapıyor. Bu arada Tron Coinmarketcap verilerine göre 11. sırada bulunuyor. İlginçtir ki, Tron’un (TRX) Tron Baidu haberinden sonra beklenen 2 ortaklık söylentileri birbiri hemen ortaya çıktı. Coin tarafından büyük ölçüde platformlar Ali baba ve iTunes dan bahsedilmeye başlandı. Tron’un bu iki dev şirket ile ortaklık kurma planları olduğu söyleniyor.

iTunes İddiaları

Tron Baidu haberinden sonra beklenen 2 ortaklık iddialarından Ali baba’ya bakan yönü ile Tron için bu ortaklık şu aşamada biraz daha zor görünüyor. Fakat iTunes için durum öyle değil. iTunes herkesin de bildiği üzere Apple şirketinin ürettiği, Mac OS X, Windows 2000, Windows XP, Windows Vista ve Windows 8 altında çalışabilen ücretsiz bir film ve müzik oynatıcısı.

TRon kendisine eğlence sektöründe yer edinme ve Blockchaini ile sektöre önemli katkılarda bulunma misyonunu benimsemiş durumda. BitTorrent ile başarısı herkesce bilinen tronun mümkün olan kısa sürede iTunes’a ortak olması kripto para için önemli bir sinerji ve güç olacaktır.

Uzmanlar özellikle eğlence sektöründe Tron’un konumunu eleştiriyordu. Bu ortaklık ile Tron’un yeni Blockchainini merkeziyetsiz web in kurulması için kullanacağından bahsetmek şuan için yeterli olacaktır.

İTunes ile ortaklık, kullanıcıların içeriğe müdahale etmeden içerik oluşturmasına ve yönetmesine izin vermenin en kolay yolu. Öte yandan, Token ödülleri, kullanıcıları ekosistemin büyümesine yönelik faaliyetlerinden dolayı bekliyor. Bu nedenle, Tron ve iTunes’un ortaklığı artık görünen bir olasılık olarak görülmemeli, zaman içerisinde gerçekleşmesi gereken bir ortaklık olarak görülmelidir.

Ali baba Ufukta Görünen Diğer Ortak

Justin Sun, Tron’a (CEO) daha önce Alibaba’dan Tron Vakfı’na üst düzey geliştiriciler transfer etmişti. Tron, örneğin Alibaba gibi dev firmalardaki eski işverenler ile personel gücünü arttırıyor. Bu tür hareketler Çin alışveriş sitelerinin Trona olan ilgisini cezbediyor. Tron Baidu haberinden sonra beklenen 2 ortaklık iddialarından Alibaba bunlardan birisi olabilir.
Dedikodular iyiden iyiye ayyuka çıktı. İki platformun tüm zamanların en büyük ortaklığına dönüştüğünü görecek bir anlaşma imzalamaya hazır olduğu konuşuluyor.

Ethereum ile Rekabetin Yeniden İnşası

Tron Baidu haberinden sonra beklenen 2 ortaklık ‘tan özellikle Tron’un (TRX) Alibaba ile ortaklığı gerçekleşirse, kripto para kendisini Ethereum’a karşı başarılı bir şekilde ispatlamış olacak. ETH ve XRP, e-ticaret sektöründe önemli iki firma. TRX’in bu anlaşmaya eklenmesi belki de onlara kabus dolu günler yaşatacaktır.

Tron (TRX) -Alibaba ortaklığı dikkat çeken başka bir özellik aralarındaki dostluk. İki CEO bir süreliğine kendilerini şahsen tanıyor ve eğitim geçmişleri ortaklık için elverişli görünüyor. Jack Ma, Justin Sun’ın üç yıllık bir programa katıldığı Çin’de Hupan Üniversitesinin başkanı. Belki de Jack Ma’nın Alibaba’nın Tron (TRX) ortaklık davetini kabul etmesi bir fair play örneği olabilir. Doğrusu Jack Ma ‘nın bu anlaşmaya kabul etmesi için oldukça mantıklı nedenleri olduğu kesin.

Tron Boğa Eğilimine Girer mi

Tron’un Çinli Baidu ile olan anlaşması Tron’a o beklenen boğa eğilimini belki getirmedi fakat Tron Baidu haberinden sonra beklenen 2 ortaklık somut adımlar ile gerçekleşir ise bu gelişmeler Tron’un kripto para piyasasındaki konumuna oldukça büyük etki edeceğinden boğa eğilimine girmesine kesin gözüyle bakılıyor. Gelişmeleri hep birlikte sizinle takip ediyor olacağız. Takipte kalın.

Paylaşabilir misiniz lütfen ?
cryptopazar_koinmedya
Etiketler:
brave