Home Altcoin Altcoin Haber Yeni Güncellemeler ve Google Daveti Cardano’nun (ADA) Geleceği Hakkında Fikir Veriyor

Yeni Güncellemeler ve Google Daveti Cardano’nun (ADA) Geleceği Hakkında Fikir Veriyor

Yeni Güncellemeler ve Google Daveti Cardano’nun (ADA) Geleceği Hakkında Fikir Veriyor


0
Cardano (ADA) giriştiği aktiviteler sonrasında kripto haber başlıklarında ön sıralarda. Popüler Fin Tech grup Nexo, Binance koin(BNB)’i kollateral olarak kabul ettikten sonra  Cardano (ADA)’yı da dahil ederek kripto alanını artırıyor.


Cardano (ADA)’nun geleceği parlak!

Cardano’nun (ADA) geleceği hakkında olumlu haberlerin ardı arkası kesilmiyor. Daha geçtiğimiz günlerde Cardano (ADA)’nun Google’dan davet aldığını sizinle paylaşmıştık. Son olarak da yeni Cardano ( ADA) cüzdanının deklarasyonu kripto dünyasını fısıltılarla doldurdu.

BCFocus’un önceki haberine göre Cardano (ADA)’nın yaratıcısı Charles Hoskinson blockchain teknolojisini Etiyopya’ya tanıtmak için bu Haziran ayında girişim başlattı.

Nexo ilk olarak Binance coin (BNB)’i güvence olarak kullanmak üzere kripto kollateral formu halinde kabul etti. Binance coini, daha güvenli yatırım koşulları ve kripto fiyatlarındaki çalkantı dönemlerinde stabiliteyi sürdürme potansiyeli nedeniyle seçti.

Son olarak Nexo, kripto paralar tarafından desteklenen borçlar için Cardano (ADA)’yı da dahil etme kararı aldı. Bu para biriminin avantajı, onun açık kaynak, halka açık ve merkeziyetsiz yapısı.

Cardano (ADA)’nun geleceği konusunda ip ucu veriyor. ADA para birimini desteklenmesinin arkasındaki birincil neden onun dünyanın gelişimine katkısı. Bu tam olarak Naxo’nun O’nu seçmesinin nedeni. Ancak hatırı sayılır bir zaman aralığında Cardano (ADA) uyku durumunda kaldı.

Ayrıca bakınız: Cardano (ADA) İçin Yeni Hedeflere Yelken Açma Zamanı

Cardano (ADA) yakın zamanda güvenilir ve teknolojik olarak stabil bir hale gelebilmek için vites artırdı. Kripto para listesinde şu anda, %3,5 luk pozitif fiyat değişikliği ve 25.63$ milyarlık sermayesi ile sekizinci sırada.

Ayrıca bakınızGoogle ve Cardano buluştu. Ortak Bir Gelecek Mümkün mü?

Cardano Google…

Haber başlıklarında üst sıralarda yer almasının ikinci nedeni teknolojik ilerleme için Google ile yaptığı iş birliği. Cardano (ADA)’nın kurucusu Charles Hoskinson, iki önemli kuruluşun, üzerinde detaylı bir şekilde konuştukları bir süreç olduğunu ve daha sonra ayrıntıların ortaya konacağını söyledi.

Google ile yapılan toplantıda, IOHK’nin CEO’su, Hoskinson bu dijital paranın işlevselliği ve temel tanıtımını yaptı. Aynı zamanda Cardano (ADA)’nın takip ettiği ve Ouroboros olarak bilinen algoritmaya değindi.

Hoskinson,şu an itibariyle  deneme gerçekleştirecek test network projesine ışık tuttu. Tüm sorunlar belirlenip tam olarak çözüldükten sonra şirket networku hayata geçirebilecek. Görüşme Google ve Cardano arasında gelecekteki işbirliği hakkında dünyaya açıkça mesaj gönderiyor. Bu birliktelik kripto para alanında teknolojik ilerleme ve gelişme getirebilir.

Son olarak Twitter’deki son paylaşımlarında Hoskinson, çıkmak üzere olan Cardano (ADA) cüzdanına da değindi. Bu, Daedalus’a uygun dijital işlev gören tamamlayıcı bir cüzdan niteliğinde.

Atılan twitte şöyle bahsediyor.

“ Söz verildiği gibi  söylendiği  ayın sonunda yeni bir cüzdan geliyor. Gerçekten heyecanlandırıcı ve Daedalus’u tamamlayıcı. Sanıyorum insanlar onu sevecek. Detaylar Ağustos’ta”.

2018 haziran ayının ilk günlerinde cüzdan kullanıma hazır hale gelirken ‘bug‘larla ilgili birkaç sorun ortaya çıktı. Ancak bu sorunlar IOHK ekibi tarafından belirlenip çözüldü.

Peki siz Cardano (ADA)’nun geleceği konusunda ne düşünüyorsunuz?

 

 

Paylaşabilir misiniz lütfen ?
cryptopazar_koinmedya
Etiketler:
cryptopazar_koinmedya