1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. 2018 Bitcoin dip seviyesini bilen analistten Ethereum için kritik açıklama

2018 Bitcoin dip seviyesini bilen analistten Ethereum için kritik açıklama

2018 Bitcoin dip seviyesini bilen analistten Ethereum için kritik açıklama
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

2018 yılında Bitcoin’in (BTC) ayı piyasası sırasında doğru bir şekilde dip seviyesini bilen analist, şimdi de Ethereum için benzer bir açıklama yapıyor. Traderler için önemli olan bu açıklamanın ayrıntılarına bakalım.


2018 Bitcoin dip seviyesini bilen analistten Ethereum için kritik açıklama

Smart Contracter takma adıyla bilinen kripto analist, Twitter’deki 211,300 takipçisi ile yeni ETH öngörülerini paylaştı. Analist aynı zamanda kısa süre önce Ethereum 1,300 dolar seviyesinin altında dip yaptığında Ethereum birikimi yaptığını da söylüyor. Şöyle açıklıyor:

“Bir miktar ETH aldım. Bence dip göründü. Şimdi geri dönme zamanı. Rahatlayın ve bekleyin.”

Şu an Ethereum 1,364 dolardan işlem görüyor ve günlük bazda yüzde 2 yükseldi.

İlgili – Ethereum fiyatında 1,400 dolar seviyesini geri alma girişimi: Güncel ETH teknik analizi

Analist Smart Contracter, ETH fiyatını Ağustos ayının başından bu yana yakından izliyor. O zaman ETH fiyatı 1,700 dolar civarında işlem görüyordu. O zaman kripto analist, ETH fiyatının 1,200 dolar seviyesine kadar düşebileceğini belirtmişti. Şimdiye kadar analistin çizdiği bu senaryo doğru çıktı. Hem zaman hem de fiyat açısından. Şöyle demişti:

“Eğer ETH bu hafta sonu yeni bir zirve yaparsa, günlük grafikte dalga beşi tamamlayarak. Haftalık bazda ise potansiyel bir zirve demek.

Eğer bu doğrulanırsa, o zaman gelecek ay iyi bir uzun vadeli alım fırsatı 1,270 dolar civarında ortaya çıkacak.”

2018 Bitcoin dip seviyesini bilen analistten Ethereum için kritik açıklama

Kaynak: Smart Contracter/Twitter

Şimdi Ethereum aşağıdaki hedefine ulaştı. Smart Contract de ETH için yeni hedefin ralli ile 2,000 dolar olduğunu söylüyor. Şöyle diyor:

“Ağustos zirvesinden sonra atım adım bu senaryoyu izliyorum.”

İlgili – İşte, Ethereum fiyatını yeniden düşürebilecek 2 sarsıcı işlem

Başka bir kripto analist Credible de Ethereum konusunda boğa olduğunu açıklıyor. O da lider akıllı sözleşme platformunun ralliye devam etmesini bekliyor. Şöyle diyor:

“Yeni yerel dip seviyesi ile ETH düşüş yönlü hedefini buldu. Mevcut seviyeden yüzde 5-10’dan fazla bir düşüş beklemiyorum. Burada yükseliş ve geri dönüş bekliyorum. Tabii BTC tamamen işleri bozmazsa.”

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: