Loading...
btc
BTC
-0.15%
Bitcoin
64.842,47 USDT
eth
ETH
-0.36%
Ethereum
3.144,30 USDT
bch
BCH
-0.7%
Bitcoin Cash
511,82 USDT
xrp
XRP
-0.54%
Ripple
0,53 USDT
ltc
LTC
-0.5%
Litecoin
84,61 USDT
bnb
BNB
-0.18%
Binance Coin
569,82 USDT
sol
SOL
-0.81%
Solana
150,00 USDT
avax
AVAX
-0.49%
Avalanche
38,12 USDT
ada
ADA
-0.59%
Cardano
0,50 USDT
dot
DOT
-0.25%
Poladot
7,22 USDT
doge
DOGE
-0.63%
Doge Coin
0,16 USDT
shib
SHIB
2.49%
Shiba Inu
0,00 USDT

2 milyon kişinin takip ettiği analist ralli öngördüğü altcoini açıkladı!

altcoin
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto piyasasında yaşanan düzeltmenin ortasında 2 milyon kişinin takip ettiği ünlü analist, ralli öngördüğü altcoini açıkladı. Detaylar haberimizde.

2 milyon kişinin takip ettiği analist ralli öngördüğü altcoini açıkladı!

Kripto para piyasasında on gündür devam eden yükseliş trendi son 24 saat içerisinde terse döndü ve piyasa bir düzeltme ile karşı karşıya. Kripto piyasasının toplam değeri 1 trilyon doların altına geriledi.

Lider kripto para birimi Bitcoin, yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine göre %4,73 değer kaybetti ve 22,000 doların altına geriledi. Altcoinler de de düşüş devam ediyor. Son haftaların zirvelere oynayan kripto parası Ethereum, kritik destek noktasının altında fiyatlanıyor. ETH, son 24 saat içerisinde %8 değer kaybederek 1,475 dolara geriledi.

İlgili: Ethereum fiyat tahmini

Piyasadaki düzeltmenin ortasında kripto para piyasasında yakından takip edilen ünlü kripto analisti Guy, 2,08 milyon YouTube abonesine Ethereum Classic’in (ETC), piyasa değerine göre en büyük ikinci dijital varlığın bir hisse kanıtı mekanizmasına geçmeyi amaçladığı yaklaşmakta olan Ethereum (ETH) birleşmesinde artabileceğini söylüyor.

İlgili: Ehereum Classic (ETC) fiyat tahmini

Analist ETC’nin potansiyel olarak mevcut değeri olan 24 dolardan 40 dolara sıçrayabileceğini ve bununda yaklaşık %66’lık bir kazancı temsil edeceğini söyledi.

“ETC, Ethereum birleştirmeyi tamamladığında Ethereum Classic’in fayda sağlayacağı spekülasyonları nedeniyle toplanıyor. ETC de geçen haftanın en iyi performans gösteren kriptolarından biriydi, bu yüzden o zaman söylediğimi tekrarlayacağım. ETC önümüzdeki haftalarda 40 dolara kadar yükselebilir.”

Bitcoin’e de bakan ünlü analist, kripto paranın büyük bir ralliyi başlatmadan önce muhtemelen bu hafta düşeceğini söylüyor.

“BTC’nin, bu hafta yaklaşan tüm makro faktörlerin neden olduğu büyük bir düşüş nedeniyle sona ermesi muhtemel olan günlük kısa vadeli bir düşüşe girdiğini görebiliyoruz… Bununla birlikte, BTC’nin haftalık grafiğini uzaklaştırırsanız düşüşün devam edeceğini görebilirsiniz.”

Guy, ApeCoin’inin de teknik verilerini inceliyor ve APE’nin %25’lik bir ralli yapabileceğini öngörüyor.

İlgili: Apecoin fiyat tahmini

 

 

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.