1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. Zilliqa teknik analiz: ZIL coin ikinci dalga için hazır mı?

Zilliqa teknik analiz: ZIL coin ikinci dalga için hazır mı?

Zilliqa teknik analiz: ZIL coin ikinci dalga için hazır mı?
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Zilliqa Mayıs 2020’den sonra olağan üstü bir performans sergiledi ve fiyatlarını 1 cent seviyesinden 3 cent bandına taşıdı. Zilliqa ikinci dalga için hazır mı?


Zilliqa ikinci dalga için hazır mı?

Zilliqa (ZIL) Mayıs-Haziran döneminde gösterdiği performans ile göz doldurdu ve fiyatlarını 3 kat arttırarak 3 cent bandına kadar yükseldi. Zilliqa yazının kaleme alındığı saatte 2 cent bandında konsolide oluyor. Aşağıdaki grafikte Zilliqa fiyatlarındaki değişimi görüyoruz.

Zilliqa ikinci dalga

ZIL coin üzerinden staking işlemeleri, Binance ve KuCoin borsaları üzerinde başlatıldı. Staking işlemleri ZIL coin talebini daha da arttırabilir. ZIL çevresindeki diğer önemli gelişme ise Ezil.me sayesinde Ethereum Classic (ETC) madencileri aynı anda Zilliqa madenciliği de yapabiliyor. ETC madencileri gün içerisinde donanımları rahatlıkla Zilliqa madenciliğine değiştirebiliyor.

Binance’deki Zilliqa yatırımcıları ZIL coin üzerinde 50 kata kadar kaldıraç kullanarak uzun ya da kısa pozisyon alabiliyorlar.

Lütfen Bkz: Kaldıraçlı işlemler rehberi: Bitcoin short ve long nedir? Margin işlemler nasıl açılır? Detaylı anlatım

Zilliqa fiyatları 21 dönemlik hareketli ortalama seviyesinin altında ancak 50 dönemli hareketli ortalama seviyesinin üstünde işlem görüyor. Bu nedenle Zilliqa’nın uzun vadeli görünümünün hala pozitif olduğunu söyleyebiliriz.

Zilliqa ikinci dalga

50 MA’ya denk gelen 1.46 cent seviyesinde Zil coin için destek seviyesi beliriyor. Direnç hattı ise 21 MA’ya denk gelen 2.15 cent’te oluşuyor.

Yukarıdaki olumlu dışsal gelişmeler Zilliqa fiyatlarında ikinci bir dalganın yaşanmasına neden olabilir.

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.