1. Anasayfa
  2. Koin Haberleri
  3. Zilliqa yatırımcıları müjde! Zilliqa’dan dev açılım

Zilliqa yatırımcıları müjde! Zilliqa’dan dev açılım

Zilliqa yatırımcıları müjde! Zilliqa’dan dev açılım
0
“sportsbet”

Düşük piyasa büyüklüğüne sahip kripto paralar içerisinde en popüler olanları arasında Zilliqa geliyor. Zilliqa gündem, haber ve son dakika gelişmeleri ile bu haber sayfasında olacağız.


Zilliqa yatırımcıları müjde! Zilliqa’dan dev açılım 

Top 100’de yer alan en popüler kripto paralar içerisinde yer alan Zilliqa (ZIL), düşük piyasa büyüklüğüne rağmen gelecek vaat eden kripto para projeleri arasında yer alıyor. Zilliqa, 2020’nin 2’nci yarısında oldukça popüler olan DeFi vagonuna binmeye karar verdi.

DeFi platformları sundukları cazip staking oranları sayesinde oldukça talep görüyor. Küresel anlamda faiz oranları yerlerde sürünürken DeFi’ler çift basamaklı staking oranları sayesinde ciddi fon topluyor. Haziran ayında DeFi platformlarında tutulan fon miktarı 1 milyar dolar civarındayken yazının kaleme alındığı saatte DeFi platformlarındaki fon miktarı 11 milyar dolara yaklaşıyor.

koinmedya_telegram

Lütfen Bkz: Güncel Zilliqa coin rehberi: ZIL coin nedir, Vitalik Buterin’in neden övüyor?

Zilliqa bu piyasaya DEX ile yani merkeziyetsiz borsa ile giriyor. Son günlerde UniSwap DEX ve DeFi platformu oldukça başarılı işler çıkardı. Öyle ki UniSwap, 10.66 milyar dolarlık DeFi pastasından 2.33 milyar dolar kapmayı başardı. Zilliqa ise bu yeni piyasada ZilSwap ile boy gösterecek.

Zilliqa’nın DEX adımının sonrasında gelecek olan adım, şüphesiz ZilSwap’ın yönetim tokenı olacaktır. Zilliqa yatırımcıları heyecanla ZilSwap’ın çıkaracağı yönetim tokenını bekliyor.

koinmedya_brave

UniSwap’ın yönetim tokenı piyasaya çıktığı gün Coinbase ve Binance borsasında listelenmeye başladı. Zilliqa da böyle bir anlaşma gerçekleştirirse ZIL fiyatları da bu durumda şüphesiz olumlu etkilenecektir. Belki de ZIL kısa sürede ilk 50’ye girecektir.

ZIL yazının kaleme alındığı saatte 1.94 cent’ten işlem görüyor. Toplam 203 milyon dolarlık piyasa büyüklüğüne sahip olan ZIL, CoinMarketCap’te 63’üncü sırada yer alıyor. Aşağıdaki grafikte 2020 yılında ZIL fiyatlarının performansını görüyoruz.

Zilliqa gündem Zilliqa yatırımcıları müjde! Zilliqa’dan dev açılımZilliqa yatırımcıları ZilSwap üzerinden cüzdanlarındaki ZIL ve ZRC tokenları ile işlem yapabilecek. Hatta yüksek staking getirileri alabilecek.

Kaynak

Zilliqa gündem: Zilliqa Google ile uyumlu aparatlar geliştiriyor

Zilliqa (ZIL) yazının kaleme alındığı saatte 2.5 cent’ten işlem görüyor. 256 milyon dolarlık toplam piyasa büyüklüğü ile CoinMarketCap sıralamasında 36’inci sırada yer alıyor.  ZIL, 2020’nin ilk gününe 0.007 dolardan merhaba dedi. Yazının kaleme alındığı değerine kıyasla ZIL’de yüzde 260’lık değer artışı var. Yani 2020’nin ilk gününde Zilliqa’ya 1,000 dolar yatıran bir yatırımcının bugün 2,600 doları olurdu.

zilliqa google

Zilliqa kripto parasının blockchain’i Zillet olarak adlandırılıyor. Zillet, Google ile entegre kripto para cüzdanı geliştirdiğini duyurdu. Artık Zilliqa yatırımcıları dijital varlıklarına Google kredisinin verdiği rahatlıkla ulaşabilecek.

Lütfen Bkz: Güncel Ethereum teknik analizi, Ethereum fiyat grafiği ve ETH/USD paritesi

Zilliqa wallet’larındaki dijital varlıklarına ulaşarak işlem yapmak isteyen yatırımcıları 7 farklı yöntem kullanabilir:

  • Özel anahtarlarını girerek.
  • Keystore’daki (JSON) dosya sayesinde.
  • 12 karekterden oluşan şifrelerini girerek.
  • ZilPay uzantılarını kullanarak.
  • Moonlet uzantılarını kullanarak.
  • Ledger donanım cüzdanları sayesinde.
  • Google uzantısı ile.

Zilliqa yatırımcıları sahip oldukları ZIL tokenlarını kolay biçimde harcayabilir ve sevdiklerine transfer edebilir. ZIL tokenları dünya geneli faaliyet gösteren ve akredite olmuş birçok borsada işlem görüyor. ZIL, bu borsalarda hızlı biçimde ve düşük işletim ücreti karşılığında likidite edilebilir.

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.