Zilliqa (ZIL) dev yatırım hamlesine hazırlanıyor!

zilliqa google
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Düşük piyasa büyüklüğüne sahip kripto paralar içerisinde en popüler olanları arasında Zilliqa geliyor. Zilliqa gündem, haber ve son dakika gelişmeleri ile bu haber sayfasında olacağız.


Zilliqa (ZIL) dev yatırım hamlesine hazırlanıyor!

Singapur merkezli kripto para ve blockchain şirketi Zilliqa önemli bir yatırım hamlesine hazırlanıyor. Firma Zilliqa blockchain’ini geliştirmek ve rekabet gücünü arttırmak için Zilliqa Capital’i kuruyor. Zilliqa Capital, blockchain konusunda her türlü araştırma ve geliştirme (ARGE) çalışmalarını finansa edecek.

Kripto para piyasalarında ciddi bir rekabet yaşanıyor. Bu rekabet, blockchain teknolojisinin daha da gelişmesine hizmet ediyor. Blockchain’ler arasındaki rekabetin özeti; daha hızlı, ucuz ve güvenli veri akışına sahip olmakta yatıyor. Ethereum 2.0, Cardano Shelley, Tron 4.0 ve birçok çalışmanın amacı daha ölçeklendirilebilir bir blockchain haline gelmek.

Cardano’nun son günlerde gösterdiği başarısının ardında Shelley güncelleme çalışmaları yatıyor. 2019-2020 yılı boyunca Cardano mutfağında pişen hummalı çalışmanın karşılığını Cardano, 2021’de fazlasıyla aldı ve top 3’e yükseldi. Zilliqa’da bu yarıştan kopmak istemiyor ve bu nedenle Zilliqa Capital’in kurulması kararlaştırıldı.

Lütfen Bkz: Güncel Zilliqa coin rehberi: ZIL coin nedir, Vitalik Buterin’in neden övüyor?

Zilliqa Capital son günlerin favori alanı olan merkezsiz finans uygulamaları (DeFi) ve farklı finansal teknolojik uygulamalarını fonlayacak. Web 3.0’ın alt yapısını oluşturacak.

Zilliqa Capital’in başına Michael H. Conn getirildi. Conn, Ether Capital’in kurucuları arasında yer alıyor ve Ether Capital’in CEO’luğu görevini yürüttü. Conn, Ether Capital’da 45 milyon dolarlık fonu başarılı biçimde yönetmeyi başardı.

Michael H. Conn Zilliqa Capital hakkında şu ifadeleri paylaştı:

“Zaman içerisinde fintech endüstrisi ciddi gelişim gösterdi ve bu gelişimin arsında piyasaya giriş yapan ilk oyuncuların vizyonları etkili oldu. Zilliqa Capital olarak bizler blockchain’in uzun vadeli potansiyeline inanıyoruz. Bizim projemiz Asya-Pasifik ve Hindistan hinterlantlında bankalara ihtiyaç duymadan finansal hizmetlerin yerine getirilebileceği bir bölgesel merkez kurmayı hedefliyor. Singapur’un bu konuda önemli bir hap olacağını düşünüyoruz.”

Zilliqa (ZIL) yazının kaleme alındığı saatte 0.185 dolardan işlem görüyor. ZIL, 2 milyar dolarlık piyasa büyüklüğü ile CoinMarketCap sırlamasında 51’inci sırada yer alıyor.

Zilliqa gündem Zilliqa (ZIL) dev yatırım hamlesine hazırlanıyor!

Kaynak

Zilliqa gündem: Zilliqa Google ile uyumlu aparatlar geliştiriyor

Zilliqa kripto parasının blockchain’i Zillet olarak adlandırılıyor. Zillet, Google ile entegre kripto para cüzdanı geliştirdiğini duyurdu. Artık Zilliqa yatırımcıları dijital varlıklarına Google kredisinin verdiği rahatlıkla ulaşabilecek.

Lütfen Bkz: Güncel Ethereum teknik analizi, Ethereum fiyat grafiği ve ETH/USD paritesi

Zilliqa wallet’larındaki dijital varlıklarına ulaşarak işlem yapmak isteyen yatırımcıları 7 farklı yöntem kullanabilir:

  • Özel anahtarlarını girerek.
  • Keystore’daki (JSON) dosya sayesinde.
  • 12 karekterden oluşan şifrelerini girerek.
  • ZilPay uzantılarını kullanarak.
  • Moonlet uzantılarını kullanarak.
  • Ledger donanım cüzdanları sayesinde.
  • Google uzantısı ile.

Zilliqa yatırımcıları sahip oldukları ZIL tokenlarını kolay biçimde harcayabilir ve sevdiklerine transfer edebilir. ZIL tokenları dünya geneli faaliyet gösteren ve akredite olmuş birçok borsada işlem görüyor. ZIL, bu borsalarda hızlı biçimde ve düşük işletim ücreti karşılığında likidite edilebilir.

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Zilliqa (ZIL) dev yatırım hamlesine hazırlanıyor!
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.