fbpx
  1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Yükselen fiyat eşliğinde Ripple ve büyük borsalar arasında dev XRP transferi

Yükselen fiyat eşliğinde Ripple ve büyük borsalar arasında dev XRP transferi

Yükselen fiyat eşliğinde Ripple ve büyük borsalar arasında dev XRP transferi
0
“koinmedya_holdex_finance”
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ripple (XRP) fiyatı 0.7493 dolara yükselirken, Ripple Labs ve bazı büyük kripto para borsaları arasında yüklü miktarda XRP hareketliliği dikkat çekti. Toplam XRP transferi 240 milyon adede yaklaşıyor.


Ripple ve büyük borsalar arasında yüklü XRP transferi

Popüler kripto izleme platformu Whale Alert, son 12 saatte 240 milyon XRP’ye yakın kripto paranın hareket ettirildiğini bildiriyor.

Ripple Labs de bu hareketliliğe katıldı. Ripple Labs bu dev hareketliliğin yaklaşık dörtte birini gerçekleştirdi.

Bu arada ise XRP fiyatı CoinMarketCap verilerine göre 0.74 dolara kadar yükseldi.

İlgili – Ripple teknik analizi: XRP fiyat yükselişi tehlikede

Neredeyse 180 milyon dolarlık XRP hareket etti

Whale Alert ekibinin yayımladığı verilere göre, son 12 saatte bir dizi XRP işlemi gerçekleşti. Ripple Labs’in kripto parası XRP, piyasa değerine göre en büyük altıncı coin.

Blockchain teknolojisi sağlayıcısı Ripple’ın kendisi de bu XRP hareketliliğine katıldı. Ripple kendi iç cüzdanları arasında ilk önce 30 milyon XRP ve daha sona da 15 milyon XRP taşıdı. Bu işlemlerde Ripple’ın RL18-VN ve arkasında RL43-EE cüzdanı olan başka bir anonim adresi kullanıldı.

Ripple, RL18-VN cüzdanını genel olarak şirketten dışarıya XRP göndermek için kullanıyor. Bu XRP’ler şirketin ortaklarına, müşterilerine ve kripto borsalara gönderiliyor. Ripple CEO’su Brad Garlinghouse, buradaki başlıca amacın kripto paranın likiditesini desteklemek olduğunu birkaç defa ifade etmişti.

Ripple ve büyük borsalar arasında yüklü XRP transferi

Kaynak: Twitter

Bu arada en büyük XRP transferini kripto para borsası Bybit, başka bir büyük borsa olan Binance’e yaptı. Bybit, tek bir seferde 131,507,931 XRP gibi dudak uçuklatan bir miktarı gönderdi. Bu transfer ise yaklaşık 3 saat önce gerçekleşti

Daha küçük işlemlerde ise 30 milyon XRP transfer edildi. Bu miktar ABD merkezli kripto para borsası Bittrex’ten kripto işlem platformu Upbit’e gönderildi.

Gopax platformu ise iki saat önce Binance’e 23,150,000 XRP gönderdi. Böylece işlem hacmine göre dünyanın en büyük borsasına 154,657,931 XRP ya da 115,712,878 dolar değerinde coin gönderilmiş oldu.

Bu arada Ripple’ın Japonya’da yeni ODL kanalı açtığı haberi XRP fiyatına pozitif etki etti.

İlgili – Ripple (XRP) için iyi haber – Hedef 1.8 milyar dolarlık piyasa

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: