Yükselen Ethereum’la birlikte altcoin sezonu da gelir mi?

Bitcoin’de 30.000 doları bekleyen analistten altcoin sezonu açıklaması!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ünlü kripto para analisti, mevcut piyasanın yeni bir altcoin sezonu tetikleme ihtimali ile ilgili konuştu. Özellikle de Ethereum fiyatının ralli yaptığı bir ortamda. İşte, bu önemli açıklamanın ayrıntılarına bakalım.


Yükselen Ethereum’la birlikte altcoin sezonu da gelir mi?

Ünlü analist Kyledoops, Crypto Banter’in Youtube kanalında yeni bir videonun konuğu oldu. Burada piyasa short sıkışması yaşarken bir altcoin sezonu olma ihtimali üzerine konuştu.

Ethereum rallisi sıranın altcoinlerde olduğu umutlarını yeşertti

Kyle yaptığı açıklamada, Ethereum’un uzun vadeli grafiklerde önemli bir direnci kırdığını bildiriyor. ETH’nin 2.000 doların üzerine kalmayı başarabilmesi durumunda para yön değiştirerek altcoinlere akmaya başlayabilir.

Kyle, piyasanın son dönemlerde çeşitli çöküşler ve kapitülasyonlar yaşadığına dikkat çekiyor. Ancak şimdi piyasa yükselme trendine hazır. Ayrıca Ethereum’un da performans olarak Bitcoin’i geçtiği bir ortamda altcoin sezonu yaşanma ihtimali ortaya çıkıyor.

Ünlü analist, şu an piyasanın inançsızlık aşamasında olduğunu söylüyor. Yani yükseliş öncesi evre. Bu evrede insanlar artık kripto para piyasasındaki potansiyel inanmamaya başlıyor ki bundan dolayı da sürpriz yükselişleri de kaçırıyor.

İlgili – Ünlü yatırımcı ve fon yöneticisinden şoke den Bitcoin fiyat tahmini

Altcoin sezonuna giden yol

Altcoin sezonu yavaş oluşan bir süreç. Bu süreçte ilk önce Bitcoin ve ardından da Ethereum sezonları oluşuyor. Daha sonra sıra büyük değerli coinlere gelir. Ardından da sonuç olarak diğer altcoinlere.

Kyle, altcoin sezonu için bir süre daha geçmesi gerektiğini söylüyor. Ancak şu an Ethereum’un ilgi görmesi ve performans olarak Bitcoin’i geçmesi ile uzun süredir beklenen altcoin sezonunun sinyal oluşmuş olabilir.


Ethereum fiyatı son 24 saatte sürpriz bir ralli ile önündeki bir dizi kritik direnci kırarak 2.000 doların üzerine ralli yaptı. Hatta 2.100 doların da üzerine yükseldi. ETH fiyatı ile ilgili ayrıntılar için bakınız:

İlgili – Ethereum fiyatı 2.130 dolara kadar yükseldi: ETH teknik analizi

İşte, analistin ilgili altcoin sezonu açıklamaları videosu:

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Yükselen Ethereum’la birlikte altcoin sezonu da gelir mi?
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.