1. Anasayfa
  2. EğitimKripto Para
  3. Yeni haftada gözünüz bu altcoinlerde olsun!
becommer_koinmedya
becommer_koinmedya

Yeni haftada gözünüz bu altcoinlerde olsun!

Yeni haftada gözünüz bu altcoinlerde olsun!
0

Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Haftanın son günde piyasa yatay bir seyir izliyor. Yeni hafta kripto piyasaları için nasıl geçecek? Hangi atcoinler yatırımcılarına kazandıracak? Ünlü analist cevap verdi. Detaylar ve teknik göstergeler haberimizde.

Yeni haftada gözünüz bu altcoinlerde olsun!

Haftanın son gününde kripto piyasaları yatay bir seyir izlerken altcoinler içerisinde günün yıldızı geçtiğimiz hafta birçok haberimizde yükselme beklentisini sıkça paylaştığımız Solana (SOL) ve Terra (LUNA). Yine Koinmedya.com olarak dikkat çektiğimiz Avalanche de (AVAX) haftanın kazançlı altcoinlerden.

Yeni haftaya başlarken izlenilmesi gereken altcoinleri de sizler için derledik. Ünlü kripto analisti Kaleo, yeni bir paylaşımında dikkatle üzerinde durduğu üç altcoini paylaştı.

Kaleo DOGE/BTC çiftini incelemeye aldı ve yakın zamanda DOGE’nin Bitcoin’e karşı yükseliş duruşunda olduğunu ve 0,28 dolar değerindeki 0.00000584 BTC seviyelerinden %30 daha yüksek bir fiyat hedefi belirlediğini savundu.

altcoin Yeni haftada gözünüz bu altcoinlerde olsun!

Bkz: Bitcoin haberleri ve son dakika gelişmeleri

Ünlü analist geçtiğimiz hafta Cardano için çok dikkat çeken bir tahminde bulunmuş ve ADA’nın mevcut fiyatından %600 yükseleceğini tahmin etmişti. Kaleo bu görüşünü yineledi ve ADA/BTC çiftinin, ani direncinin üzerine çıktıktan sonra tahminin doğru yolda olduğunu savundu.

altcoin Yeni haftada gözünüz bu altcoinlerde olsun!

Yakından takip edilen kripto boğası, yakın zamanda nesnelerin interneti (IoT) blok zinciri Helium’un yerel belirteci olan HNT için yüksek umutlar dile getirdi.

“Helium konusunda hala son derece iyimserim. Son düşüş, BTC çifti grafiğindeki son HTF [yüksek zaman çerçevesi] kırılmasının temiz bir yeniden testinden başka bir şey değildi.”

altcoin Yeni haftada gözünüz bu altcoinlerde olsun!

Kaleo ayrıca uzun süredir stabilcoin odaklı DeFi (merkezi olmayan finans) platformu Terra (LUNA) konusunda da iyimser. Kripto strateji uzmanına göre, LUNA bir kopuşun eşiğinde.

Kaynak

 

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.