1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Dallas Mavericks Dogecoin silahını taraftarlarını mutlu etmek için kullandı!

Dallas Mavericks Dogecoin silahını taraftarlarını mutlu etmek için kullandı!

Dallas Mavericks Dogecoin silahını taraftarlarını mutlu etmek için kullandı!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Dallas Mavericks Dogecoin desteği…   NBA takımı Dallas Mavericks’in sahibi Mark Cuban hediye e-kart ile kripto dünyasını sporun içine aldı.

 

Dogemania: Milyarder Mark Cuban, Dogecoin Kabulüne Daha Fazla Baskı Sağlıyor

 

Milyarder Mark Cuban’ın sahibi olduğu profesyonel basketbol takımı Dallas Mavericks, yeni başlattığı “Cryptomania” kampanyasının bir parçası olarak kripto para hayranlarına e-hediye kartları veriyor.

Desteklenen kripto para birimlerinden biriyle tek bir işlemde en az 150$ değerinde Mav’s  ürünü satın alan herkes karşılığında 25$ geri alabilecek.

Dallas Mavericks Dogecoin kampanyası

Kampanyanın bu yılın sonuna kadar sürmesi bekleniyor.

Mart ayının başlarında Mavs, Dogecoin’i bir ödeme yöntemi olarak benimseyen ilk NBA takımı oldu ve yüksek uçan şaka kripto para birimi ile bilet ve ürün satın almayı mümkün kıldı.

Bu, ekibin Bitcoin’i çok az süre ile  başarı ile kabul etmeye başlamasından iki yıl sonra gelen atılım takdir topladı. Nisan 2020’de Cuban, Mavs’in dünyanın en büyük kripto para biriminde yalnızca 130 dolar tahakkuk etmeyi başardığını ve bunun ana akım benimseme sorununun altını çizdiğine inandığını açıkladı:

Şimdi Bitcoin kabul ediyoruz. lütfen gidip her şeyi Bitcoin ile satın alın. Bununla daha iyi, değil mi? Sanırım 130 dolara indirmiş oluyoruz sizin için . Bitcoin hakkında yapabildiğimiz en iyi şey sanırım şimdilik bu.

 

2021’in başlarındaki kripto piyasası patlamasının ortasında Cuban, Bitcoin ve bir bütün olarak kripto para birimi endüstrisi hakkındaki tutumunu önemli ölçüde değiştirdi. Bir zamanlar amiral gemisi kripto para yerine muz sahibi olmayı tercih ettiğini söyleyen tecrübeli tahminci, Bitcoin’in Nisan ayı başlarında altını geçeceğini öngördü:

 

Genç nesiller Bitcoin’e güvenecek çünkü altının kendi başına bir faydası yok. Altın ne işe yarar? Hiçbir şey  tek başına anlam ifade etmiyor , artık altın bile .

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.