XRP tutan adreslerin sayısı fitili ateşleyecek seviyeye geldi

XRP
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bazı analistlere göre şimdi, XRP’de 10 kat kazanç için en iyi fırsat. XRP fiyatı, Perşembe günkü kripto piyasaları genelindeki negatif fiyat hareketinden sonra kıskanılacak bir yükseliş pozisyonunda. Çekirdek TÜFE enflasyonunda daha yüksek bir rkam olmasına rağmen, riskli varlıklarda piyasa başlangıçta keskin bir şekilde düştü ve ardından ralli yaptı. Israrlı enflasyon karşısında bu meydan okuma son derece önemlidir, çünkü son zamanlardaki sahte ayı rallilerinin kesin bir kopuş için koşullar yaratabileceği anlamına gelebilir.

XRP tutanların sayısı artıyor, Ripple anlaşmalara devam ediyor

Ripple’ın XRP sınır ötesi likidite tokeninin, yenilenen dip-dip alım ilgisinden yararlanmak için en iyi konumlandırılmış kripto olduğu söylenebilir. Fiyat 0,50 dolar civarında dirençle karşılaşmış olsa da, piyasa katılımcıları uzun süredir devam eden davadan gelen işaretlerin olumlu bir sonuç olasılığına işaret ettiği konusunda giderek daha iyimser. Ve Ripple davayı kazanamasa da belirsiz bir sonuçlansa bile, XRP’nin yeniden derecelendirmesini engelleyen düzenleyici belirsizliği ortadan kaldıran bir anlaşma yine de yükseliş olacaktır.

 

XRP

100 dolardan fazla token tutan XRP adresleri tüm zamanların en yüksek seviyesine yaklaşıyor. Gerçekten de şu anda XRP etrafındaki yükseliş, XRP sahiplerinin davranışlarından anlaşılabilir. XRP fiyatını, değeri en az 100 dolar olan adreslerde XRP token arzıyla üst üste koyarsak, 1,07 milyon rakamı, en son Kasım 2021’de görülen tüm zamanların en yüksek seviyesine (1,14 milyon) yakın. Ancak XRP’ye olan ilgi, sadece piyasalarda spekülatif bir ilgi değil, aynı zamanda ürünün benimsenmesinde de görülüyor.

11 Ekim’de Ripple, Fransız ödeme şirketi Lemony’nin talep üzerine en son likidite müşterisi olduğunu duyurdu. Lemony, kripto ödemelerini etkinleştirmek ve hazine süreçlerini iyileştirmek için RippleNet ve XRP tokenini kullanacak. Bu XRP fiyatı için ne anlama geliyor? 1 haftalık mumlar kullanarak 2015’ten bu yana kripto varlığının piyasa değerine bakıldığında bazı ipuçları olabilir.

XRP

2015’te başlayan alçalan bir üçgen, uzun vadeli trend çizgisiyle buluştuğu noktada zirvenin tamamlanmasıyla son buluyor. Fiyat tüm zamanların en yüksek seviyesini basana kadar tamamlanmayan XRP tarafından daha yüksek parabolik hareketin izlediği bu birleşimdi. Grafikteki orta üçgen rahatsız olmasa da mevcut azalan üçgen 2021’de başladı ve benzer bir yükselişin habercisi olabilir.


Kabul etmek gerekir ki, bu hamle yeni yıla kadar gerçekleşmeyebilir, ancak fiyat 0,50 doların üzerine çıkarsa, umut verici bir merdiven daha yüksek olabilir. Teknik kurulum oldukça olumlu görünüyor. Bununla birlikte, XRP’yi daha yükseğe gönderme tetikleyicisinin mahkeme davasından kaynaklanması muhtemeldir.

SEC görevlileri, Ethereum’un bir menkul kıymet değil de bir emtia olma olasılığını kendi aralarında gerçekten tartışmışlarsa, bu, SEC’in Ripple’a karşı davasında bir bütün olarak patlayacak ve kripto düzenlemeleri için daha geniş etkileri olacaktır. XRP, bugün kriptodaki en iyi satın alımlardan biridir.

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
XRP tutan adreslerin sayısı fitili ateşleyecek seviyeye geldi
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.