Loading...
btc
BTC
0.49%
Bitcoin
64.457,60 USDT
eth
ETH
-0.27%
Ethereum
3.508,92 USDT
bch
BCH
0.55%
Bitcoin Cash
385,06 USDT
xrp
XRP
-0.1%
Ripple
0,49 USDT
ltc
LTC
-0.09%
Litecoin
74,10 USDT
bnb
BNB
0.24%
Binance Coin
587,50 USDT
sol
SOL
1.54%
Solana
136,67 USDT
avax
AVAX
-8%
Avalanche
25,28 USDT
ada
ADA
0.15%
Cardano
0,38 USDT
dot
DOT
-0.14%
Poladot
5,60 USDT
doge
DOGE
0.26%
Doge Coin
0,12 USDT
shib
SHIB
0.99%
Shiba Inu
0,00 USDT

XinFin ( XDC ), kripto piyasasının yükselen değeri olmaya devam ediyor!

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

XinFin ( XDC ) ‘deki artışın nedenlerinden birisi de, XDC ağı tarafından desteklenen “dünyanın ilk merkezi olmayan e-posta çözümü” olan LedgerMail’in 4 Ağustos’ta piyasaya sürülmesinden sonra geldi.

 

XinFin (XDC), yeni ortaklıklar ve değişim listelerinin ardından yeni bir ATH’ye ulaştı

XDC fiyatı, bir dizi yeni ortaklık, protokol entegrasyonları ve borsa listelerinden kısa bir süre sonra tüm zamanların en yüksek seviyesine yükseldi.

 

Blockchain teknolojisinin kurumsal olarak benimsenmesi, kripto para birimi topluluğunun önemli bir uzun vadeli hedefidir, çünkü dijital para birimlerinin günlük iş faaliyetleriyle entegrasyonu, ekosisteme yeni kullanıcılar getirecek ve zincir içi aktiviteye destek sağlayacaktır.

 

Kurumsal benimseme cephesinde çekiş kazanan bir protokol, uluslararası ticaret ve finansı optimize etmek için özel olarak tasarlanmış kurumsal kullanıma hazır bir hibrit blockchain çözümü olan XinFin Network’tür (XDC).

 

Cointelegraph Markets Pro ve TradingView’den alınan veriler, 20 Temmuz’da 0,0673 doları gördükten sonra, XDC’nin fiyatının %190 artarak 21 Ağustos’ta tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0.1952 doları oluşturduğunu gösteriyor.

 

XinFin’in arkasındaki artan ivmenin üç nedeni, XDC Ağı’nın küresel TFD Girişimi’ne eklenmesi, merkezi olmayan e-posta çözümü LedgerMail’in piyasaya sürülmesi ve büyüyen bir ortaklar ve liste borsaları ekosistemidir.

 

XinFin ( XDC )  Küresel bir ticaret ağı tarafından benimsenmesi

 

XDC ağı için en önemli gelişmelerden biri, varlık ticareti ve risk dağıtımında otomasyonu ve şeffaflığı artırma misyonuyla ticaret yaratıcıları, kredi sigortacıları ve kurumsal fon sağlayıcılardan oluşan bir konsorsiyum olan küresel Ticaret Finansmanı Dağıtım (TFD) Girişimi’ne eklenmesiydi. 

 

Uluslararası Ticaret ve Forfaiting Derneği’nde (ITFA) Fintech Komitesi Başkanı André Casterman’a göre, XDC Ağı’nın eklenmesi “kuruluşun tokenizasyon ve dijital varlıklar aracılığıyla 19 trilyon dolarlık ticaret finansmanı varlık sınıfını her türlü fon sağlayıcı ile birleştirmesini sağlıyor. ”

 

Bu entegrasyonun XinFin için önemi göz ardı edilemez çünkü onları AIG, Santander Asset Management, ING Bank, Uluslararası Ticaret Odası, Standard Bank, Commonwealth Bank of Australia gibi en büyük küresel finans kurumları Texel Group ve Lloyds Bank ve önde gelen hizmet sağlayıcılarıyla ortak yapıyor.

 

TFD Girişimi’nin genel amacı, ticaret akışlarının erişilebilirliğini ve şeffaflığını artırmaya yardımcı olmak için yeni teknoloji tabanlı piyasa uygulamalarını ve işlem verileri özelliklerini tanımlayarak daha sağlam bir ticaret finansmanı ekosistemi oluşturmaktır.

 

LedgerMail, dünyanın ilk merkezi olmayan e-posta çözümü oldu

 

XDC’deki artışın bir başka nedeni, XDC ağı tarafından desteklenen “dünyanın ilk merkezi olmayan e-posta çözümü” olan LedgerMail’in 4 Ağustos’ta piyasaya sürülmesinden sonra geldi.

 

Projenin Twitter paylaşımına  göre, misyonu “en yüksek düzeyde güvenlik, gizlilik, şifreleme ve e-posta saldırılarından korunmayı merkezi olmayan bir şekilde” sağlamaktır.

 

Hizmete olan talep, ilk hafta içinde 50.000’i aşan toplam kayıt sayısıyla sıcak bir başlangıç yaptı ve yeni kullanıcılar da kaydolmak için 10 ücretsiz XDC’ye sahip oldular.

 

Ortaklıklar ve değişim listeleri

 

XDC’nin benimsenmesi, kısmen ağ için yeni ortaklıklar ve birkaç yeni değişim listesi sayesinde son haftalarda daha çok arttı.

 

En büyük ortaklıklardan biri, kullanıcıların Amazon, eBay, Walmart ve Etsy’deki öğeler için kripto para birimleriyle ödeme yapmalarını sağlayan bir e-ticaret projesi olan Shopping.io ile entegrasyonuydu. Ek bir avantaj olarak, XDC kullanılarak yapılan satın almalar %2 indirim alır ve Shopping.io’nun yerel SPI jetonuna sahip olan kullanıcılar ekstra %12 bir indirim alabilir.

 

XDC ayrıca güvenliği artırmaya ve bilgisayar korsanlığı girişimlerini önlemeye yardımcı olan merkezi olmayan finans (DeFi) ürünlerine yönelik zincir üstü bir siber güvenlik protokolü olan HAPI ile de ortaklık kurdu.

 

HAPI, DeFi ürünlerine yerleştirilmiş bir dizi zincirler arası akıllı sözleşmedir ve yeni bir güvenlik düzeyine ulaşmalarını sağlar.

 

Artan erişim, 24 saatlik işlem hacminde artışlara yol açtığından, son zamanlardaki birkaç borsa listelemeleri de XDC’den yararlandı. Bunlar, 8 Temmuz’da SimpleSwap’a eklenmesini ve 31 Temmuz’da Simplex ile entegrasyonunu içeriyor.

 

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.