WinNow kripto para birimi ana ağ lansmanını tamamladı ve gözler metaverse de!

WinNow kripto para birimi ana ağ lansmanını tamamladı ve gözler metaverse de!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

GENEVA, İSVİÇRE. Öyle görünüyor ki 2021 yılı Metaverse yılı oldu. Birçok firma ve girişimci trilyon dolarlık büyüme potansiyeli olan bu alanda kendine pozisyon belirliyor. 16 Kasım’da bir grup Avrupalı geliştirici ve kripto para uzmanı WinNow ($WNNW) isimli girişimi başlattı. WinNow, gerçek dünya dinamiklerine sahip bir P2E oyunu olan Wonniw metaverse’de bir DAO token’ı olarak geliştirildi.

Bir DAO token’ı modern bir demokratik temsil yöntemidir. Oyundaki katılımcılar, WinNow token’ları sayesinde metaverse işleyişine dahil olabilir ve karar mekanizmalarında aktif söz sahibi olabilirler.

Medium takımından alınan raporlara göre Wonniw metaverse’i ütopik gerçekliği oluşturmak için tüm referanslara sahiptir. Öyle ki bu sanal dünyada vatandaşlar ve başkanlar DAO vasıtasıyla seçilir ve “sürdürülebilirlik” hedefi için eşit bir motivasyona sahip olurlar.

Metaverse’in gelişimi alfa aşamasındadır. Geliştirme takımı Avrupa yazılım evi Falcon Interactive ile gerekli anlaşmaları imzaladı. İlk oynanabilir versiyonunun ise 31 Mart 2022’de başlatılması planlanıyor.

Website: https://winnow.me

Metaverse: https://wonniw.com

Medium: https://winnowdao.medium.com/

Twitter: https://twitter.com/WinNowToken


0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
WinNow kripto para birimi ana ağ lansmanını tamamladı ve gözler metaverse de!
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.