1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. WinNow kripto para birimi ana ağ lansmanını tamamladı ve gözler metaverse de!

WinNow kripto para birimi ana ağ lansmanını tamamladı ve gözler metaverse de!

WinNow kripto para birimi ana ağ lansmanını tamamladı ve gözler metaverse de!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

GENEVA, İSVİÇRE. Öyle görünüyor ki 2021 yılı Metaverse yılı oldu. Birçok firma ve girişimci trilyon dolarlık büyüme potansiyeli olan bu alanda kendine pozisyon belirliyor. 16 Kasım’da bir grup Avrupalı geliştirici ve kripto para uzmanı WinNow ($WNNW) isimli girişimi başlattı. WinNow, gerçek dünya dinamiklerine sahip bir P2E oyunu olan Wonniw metaverse’de bir DAO token’ı olarak geliştirildi.

Bir DAO token’ı modern bir demokratik temsil yöntemidir. Oyundaki katılımcılar, WinNow token’ları sayesinde metaverse işleyişine dahil olabilir ve karar mekanizmalarında aktif söz sahibi olabilirler.

Medium takımından alınan raporlara göre Wonniw metaverse’i ütopik gerçekliği oluşturmak için tüm referanslara sahiptir. Öyle ki bu sanal dünyada vatandaşlar ve başkanlar DAO vasıtasıyla seçilir ve “sürdürülebilirlik” hedefi için eşit bir motivasyona sahip olurlar.

Metaverse’in gelişimi alfa aşamasındadır. Geliştirme takımı Avrupa yazılım evi Falcon Interactive ile gerekli anlaşmaları imzaladı. İlk oynanabilir versiyonunun ise 31 Mart 2022’de başlatılması planlanıyor.

Website: https://winnow.me

Metaverse: https://wonniw.com

Medium: https://winnowdao.medium.com/

Twitter: https://twitter.com/WinNowToken

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.