okx_koinmedya
Loading...
btc
BTC
-0.72%
Bitcoin
68.788,24 USDT
eth
ETH
3.04%
Ethereum
3.863,52 USDT
bch
BCH
-2.06%
Bitcoin Cash
483,47 USDT
xrp
XRP
-2.17%
Ripple
0,53 USDT
ltc
LTC
-1.16%
Litecoin
83,99 USDT
bnb
BNB
-0.36%
Binance Coin
600,19 USDT
sol
SOL
-3.52%
Solana
162,43 USDT
avax
AVAX
-3.72%
Avalanche
36,86 USDT
ada
ADA
-0.95%
Cardano
0,46 USDT
dot
DOT
1.69%
Poladot
7,55 USDT
doge
DOGE
-3.42%
Doge Coin
0,17 USDT
shib
SHIB
-3.08%
Shiba Inu
0,00 USDT

Wall Street ‘kurdu’dan uzun vadeli Bitcoin fiyat tahmini

Wall Street ‘kurdu’dan uzun vadeli Bitcoin fiyat tahmini
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Wall Street ‘kurdu’ olarak bilinen ünlü isim, Bitcoin’de özellikle uzun vadeye odaklanmak gerektiğini belirtiyor. Ona göre uzun vadede BTC yatırımı ile şimdiye kadar pazar kazanamayan yoktur.


Wall Street ‘kurdu’dan uzun vadeli Bitcoin fiyat tahmini

Wolf of Wall Street adıyla bilinen finans uzmanı Jordan Belfort, üç, dört ya da beş yıllık zaman bilimine baktığında Bitcoin’e yatırım yaparak para kazanmayan birisini görürse şoke olacağını söylüyor. Çünkü ona göre BTC’nin temelleri güçlü ve uzun vadede her zaman kazançlı bir yatırım.

İlgili – Bitcoin fiyatı yeniden 21,600 dolar direncinde: Güncel BTC teknik analizi

Wolf of Wall Street’ten Bitcoin öngörüleri

Jordan Belfort, kısa süre önce Yahoo Finance’in kripto programına katılarak Bitcoin ile ilgili görüşlerini paylaştı.

Belfort, eski bir hisse senedi brokeri ve anıları da “The Wolf of Wall Street” isimli filme uyarlanmıştı. Başrolde ünlü oyuncu Leonardo DiCaprio’nun olduğu filmi Martin Scorsese yönetmişti. Belfort, Stratton Oakmont isimli şirket ile   birkaç cent’e olan hisse senetleri üzerinden pump ve dump dolandırıcılığı ile yatırımcıları dolandırmıştı. 1999 yılında suçunu kabul etti ve 22 hapis yattı. Şimdi ise motivasyon konuşmacılığı yapıyor.

Wall Street Kurdu'ndan Bitcoin yatırımcılarına kritik çağrı!

Wolf of Wall Street adıyla bilinen finans uzmanı Jordan Belfort

Belfort, 2017 yılında Bitcoin ve kripto paralara şüpheyle yanaşıyordu. Şimdi ise kendisini bir kripto para gurusu olarak pazarlıyor.

İlgili – Ethereum fiyatında kritik direncin üzerine sürpriz yükseliş: Güncel ETH teknik analizi

Daha önce kripto ile ilgili sözlerinin arkasında olduğunu söylese de bir konuda Yahoo Finance röportajında itirafta bulunuyor ve şöyle diyor:

“Sadece bir şey hariç. Ben Bitcoin’in sıfırı göreceği konusunda yanılıyordum. Burada sorun şu. Bitcoin’e baktığınızda ufkunuzda 12 ay ya da 24 ay olmamalı. Bence eğer 24 aylık zaman zarfını göz ününe alırsanız bir az da şans ile kesinlikle para kazanırsınız.”

“Bence eğer üç, dört, beş yıllık zaman zarfına bakarsanız, ben çok güçlü olduğunu düşündüğüm temellerden dolayı burada para kazanmamanız durumunda şoke olurum.”

Ünlü analist, en başta Bitcoin’in sınırlı arzına dikkat çekiyor. Ona göre enflasyon artmaya devam ettikçe, belli bir noktadan sonra Bitcoin de yeterli olgunluğa sahip olacak ve daha çok değer saklama aracı olarak görülecek.

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.