BTC : 618000 ₺ ETH : 45630 ₺ XRP : 11.223 ₺ LTC : 1659.9 ₺ USDT : 14.744 ₺ XLM : 2.99 ₺
  1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Wall Street Journal Ripple davasına el attı
becommer_koinmedya
becommer_koinmedya

Wall Street Journal Ripple davasına el attı

Wall Street Journal Ripple davasına el attı
0

Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Dünyanın saygın gazetelerinin başında gelen Wall Street Journal’ın 18 Nisan tarihli sayısında, SEC’in Ripple davası eleştirildi.

Wall Street Journal’dan SEC eleştirisi

The Wall Street Journal’ın editör masası 18 Nisan’da yayınlanan op-ed köşesinde, SEC’i, kripto para piyasasını düzenlemeye yönelik geçici yaklaşımı nedeniyle eleştirdi.

WSJ editöryası, ajansın ledger teknolojisi sağlayıcısı Ripple’a açtığı son davasının yatırımcılara zarar verdiğini iddia ediyor:

 

2 trilyon dolarlık kripto para piyasasındaki ABD’li katılımcılar, bireysel yaptırım eylemleri yoluyla pozisyonlarını açıklamayı tercih ederek, ajansın sağlamayı reddettiği netliği arıyorlar.

ABD’nin sen seçkin gazetelerinin başında gelen Wall Street Journal’ın SEC’i eleştiren bir tutum takınması, Ripple’ın elini güçlendiren bir unsur olduğu açık.

 

XRP Rallisi, SEC ile Ripple Anlaşmasına mı İşaret Ediyor? - BTC MAGAZİN

 

Ripple umutlarını SEC’in başına yeni geçen Gary Gensler’e bağlamış durumda. Ripple, başkan Gensler’in duruma açıklık getirecek politikalar takip etmesini bekliyor.

Nisan ayı başlarında, ünlü Forbes dergisi de SEC’in ortada delil olmadan Ripple’ı suçladığını belirterek, bir çıkar çatışmasından bahsetmişti.

 

İlgili: Ripple rallisi en çok ona yaradı!

 

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: