BTC : 618000 ₺ ETH : 45630 ₺ XRP : 11.223 ₺ LTC : 1659.9 ₺ USDT : 14.744 ₺ XLM : 2.99 ₺
  1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Binance’den yepyeni bir listeleme daha!
becommer_koinmedya
becommer_koinmedya

Binance’den yepyeni bir listeleme daha!

Binance’den yepyeni bir listeleme daha!
0

Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Dünyanın en yüksek kripto para borsası Binance Mirror Protocol’ü listeleme kararı aldı. İşte ayrıntılar!

Binance Mirror Protocol’ü (MIR) listeliyor!

 

Hemen hemen her hafta 2-3 farklı kripto parayı listeleyeceğini duyuran Binance’nin bu haftaki ilk listeleme duyurusu Mirror Protocol (MIR) oldu. Binance resmi Twitter adresinden yapılan açıklamaya göre MIR, 19 Nisan yani bugün Türkiye saatiyle saat 14:00’da MIR/BTC, MIR/BUSD ve MIR/USDT pariteleriyle inovasyon bölgesinde listelenmeye başlanacak.

Mirror Protocol (MIR) nedir?

MIR, Terra blok zincirinde Terraform Labs (TFL) tarafından oluşturulan bir sentetik varlık protokolü olan Mirror Protocol’ün yönetişim tokenıdır. Toplam arzı 370 milyon adet olan MIR’in an itibariyle dolaşımdaki arzı ise yaklaşık 56 milyon adettir. MIR’in güncel fiyatı ise yazım itibariyle 11 dolardır.

Innovation Zone (İnovasyon Bölgesi) nedir?

Innovation Zone, kullanıcıların, daha yüksek oynaklığa sahip olması ve diğer tokenlardan daha yüksek risk oluşturması muhtemel yeni, yenilikçi tokenları alıp satabilecekleri özel bir trade bölgesidir. Innovation Zone’da işlem yapmadan önce, tüm kullanıcıların Binance Kullanım Koşullarını dikkatlice okumaları ve İlk Sorumluluk Reddinin bir parçası olarak bir anketi doldurmaları için Innovation Zone ticaret sayfasının web sürümünü ziyaret etmeleri gerekir.

İlgili haber: Binance Kullanım Rehberi: Binance.com nasıl kullanılır, avantajları nelerdir?

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.