BTC : 618000 ₺ ETH : 45630 ₺ XRP : 11.223 ₺ LTC : 1659.9 ₺ USDT : 14.744 ₺ XLM : 2.99 ₺
  1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Dogeday için nefesler tutuldu!
becommer_koinmedya
becommer_koinmedya

Dogeday için nefesler tutuldu!

Dogeday için nefesler tutuldu!
0

Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

WallStreetBets’in Dogecoin için verdiği tarih geldi çattı! Peki Dogecoin, Dogeday için verilen fiyat hedefine ulaşabilecek mi? Hepsi ve daha fazlası yazımızda!

20 Nisan Dogeday’iniz kutlu olsun!

 

Elon Musk ve Reddit’te organize olan grupların etkisiyle 0,45 dolara kadar çıkan Dogecoin, piyasayı adeta salladı. Öyle ki Dogecoin bu yükseliş sırasında CoinMarketCap verilerine göre TOP5 kripto para arasına girmeyi başardı.

0,45 dolarlık tepenin ardından bir miktar düşüş yaşayan Dogecoin, Dogeday etkinliğinin yaklaşmasınında etkisiyle yeniden 0,40 dolar bandına tırmandı.

Dogeday nedir?

WallStreetBets grubu başkanı olarak bilinen  ve yaklaşık 1 milyon takipçisi bulunan ‘’The Chairman” isimli twitter kullanıcısı, bir kaç gün önce 20 Nisan’ın Doge günü olacağını belirten bir paylaşımda bulundu. 20 Nisan’a “Dogeday” adını veren grup bu günün DOGE için yılın en iyi günü olacağını bildirdi.

Paylaşımının altında oluşturduğu bilgi seliyle Doge uçmayı sever, Doge havlamayı sever nidalarında bulunan Chairman, Dogecoin topluluğunu bir hayli ateşledi.

Topluluk üyelerinin 20 Nisan Doge günü için öngördükleri fiyat ise 0,69 dolar oldu.

Dogeday etkinliği, Chairman’in önderliğindeki WallStreetBets grubunun daha önceden başlattığı ve ‘Dogecoin 1 dolar olacak’ etkinliğinin mihenk taşlarından biri olacak gibi duruyor.

İlgili haber: Dogecoin (DOGE) nedir, madenciliği nasıl yapılır, geleceği nasıl?

Uyarı: Son bir haftadır Dogecoin inanılmaz volatil hareketlerde bulunuyor ve grafiğin tepesinden alım yapan pek çok yatırımcıyı mağdur ediyor. Okuyucularımızın bu tip etkinliklerde bulunmalarını tasdik etmiyoruz ancak yine de Dogeday’de yer almak istiyorsanız tüm sermayenizle değilde sermayenizin %10’u ile girmeniz daha sağlıklı olabilir.

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.