1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Wall Street, Coinbase konusunda boğa ve %100 ralli beklentisi

Wall Street, Coinbase konusunda boğa ve %100 ralli beklentisi

Wall Street, Coinbase konusunda boğa ve %100 ralli beklentisi
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Coinbase konusunda endişeler olsa da Wall Street uzmanları, kripto para borsasının değerinin önümüzdeki 12 ay zarfında yüzde 100 yükselmesini bekliyor. İşte, veriler ve ayrıntılara bakalım.


Wall Street, Coinbase konusunda boğa ve %100 ralli beklentisi

Genel piyasanın kısa ve orta vadeli durumu ve aynı zamanda kripto para borsası Coinbase Global Inc (NASDAQ: COIN), negatif bölgede. Çünkü geçen sene Kasım’da başlayan düşüş yönlü trendine devam ediyor.

Mizuho’da bir analist olan Dan Dolev, kısa süre önce Coinbase’in hisse senedi için 150 dolar fiyat hedefi koyarak değerlendirmesini de “nötr” olarak güncelledi.

İlgili – Coinbase borsasından kripto para piyasalarını etkileyecek karar!

Analist, söz konusu değerlendirmesini kripto para borsası üzerine ciddi bir analizden sonra yaptı. Çünkü veriler şunu gösteriyor olabilir. Coinbase piyasa hakimiyetini kaybediyor.

Dolev, Crypto.com, FTX ve diğerleri gibi rakiplerin hızla ortaya çıkmasının bir sonucu olarak Coinbase’in iş modelinin uzun vadeli uygulanabilirliği konusunda endişeli. Buna bir de bireysel fiyat baskısı endişesi de eklenebilir.

COIN grafik analizi

Coinbase Global Inc (NASDAQ: COIN) hisse senedi geçtiğimiz ay 146.82 dolar – 206.79 dolar aralığında işlem görüyordu. Bu aralık çok geniş bir işlem aralığı olarak kabul ediliyor. Şimdi ise bu aralığın alt sınırı yakınında işlem görüyor ve fiyat da yakın zamanlarda güçlü düşüşler kaydetti. Bundan dolayı iyi bir giriş ve çıkış noktaları bulmak için çok volatiliteli.

Buna ek olarak 20 – 50 ve 200 basit hareketli ortalamalarının (SMA) da çok altında işlem görüyor. Bu da yatırımcılar tarafından yakın zamandaki ayı momentumunun göstergesi olarak kullanılıyor.

Wall Street, Coinbase konusunda boğa ve %100 ralli beklentisi

Coinbase hisse senedi fiyat geçmişi Finviz.com

Son 3 ayda ise 16 Wall Street hisse senedi ticareti uzmanı, Coinbase için 12 aylık fiyat tahmini paylaştı. Buna göre COIN’in ortalama fiyatı 296.53 dolara ulaşacak. Yüksek fiyat beklentisi 500 dolar ve en düşük beklenti ise 135 dolar.

Şuna da dikkat çekelim ki ortalama fiyat beklentisi mevcut 147.29 dolar seviyesinden yüzde 101.32’lik bir ralli beklentisini ortaya koyuyor.

İlgili – Cardano yatırımcılarına Coinbase’den müjdeli haber!

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: