Loading...
btc
BTC
0.11%
Bitcoin
67.213,47 USDT
eth
ETH
-0.09%
Ethereum
3.514,47 USDT
bch
BCH
-0.12%
Bitcoin Cash
394,97 USDT
xrp
XRP
-0.24%
Ripple
0,59 USDT
ltc
LTC
0.26%
Litecoin
73,22 USDT
bnb
BNB
0.59%
Binance Coin
596,62 USDT
sol
SOL
0.2%
Solana
173,97 USDT
avax
AVAX
-0.06%
Avalanche
29,09 USDT
ada
ADA
-0.01%
Cardano
0,44 USDT
dot
DOT
0.42%
Poladot
6,36 USDT
doge
DOGE
-0.63%
Doge Coin
0,13 USDT
shib
SHIB
-0.38%
Shiba Inu
0,00 USDT
  1. Haberler
  2. Coin
  3. Vitalik Buterin DOGE’yi çok daha değerli hale getirmek için yeni hamleler yapıyor

Vitalik Buterin DOGE’yi çok daha değerli hale getirmek için yeni hamleler yapıyor

Vitalik Buterin DOGE'yi çok daha değerli hale getirmek için yeni hamleler yapıyor
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Vitalik Buterin DOGE ile işbirliği yapacak mı?   Şimdi, Doge memesinin kısmi mülkiyetini parça başına 1 dolardan daha az bir fiyata satmaya başladı.

 

Vitalik Buterin, Doge’un Ethereum Kodunu Kullanarak Yakında PoS’a Geçeceğini Umuyor

2 Eylül’de, ikinci en büyük blockchain platformunun kurucu ortağı Vitalik Buterin, takip ettiği 268 kişi için küçük bir AMA oturumu başlattı. Ethereum kurucu ortağına sorular yöneltenler arasında Tesla CEO’su Elon Musk, Ava Labs’ın kurucusu ve CEO’su Emin Gün Sirer ve diğerleri vardı.

 

Musk, Vitalik’e aşk hakkındaki fikrini dahi  sordu.

 

Vitalik’in aldığı sorulardan biri Dogecoin ile ilgiliydi – Doge ve Ethereum arasında bir işbirliği için herhangi bir önerisi olup olmadığı hakkında .

 

“Umarım Doge yakında PoS’a geçebilir”

 

The Three Arrows Capital CEO’su milyarder Zhu Su, Vitalik’e gelecekte Ethereum ve Doge blok zinciri platformları arasında bir işbirliği için umut verici fikirlerini paylaşıp paylaşamayacağını sordu.

 

Ethereum kurucu ortağı, Doge’nin yakında  (PoS) konsensüs protokolüne geçeceği, ancak Ethereum’un (PoW) yoluyla yıllık beş milyar token emisyonunu sürdüreceği umudunu paylaşarak yanıt verdi. Vitalik, Doge ekibinin bu büyük miktardaki DOGE’yi küresel kamu mallarını finanse eden bir tür DAO’ya koyabileceğini öne sürdü.

 

Buterin, Doge’nin bir Ethereum kodu aracılığıyla PoS’a geçeceğini umduğunu da sözlerine ekledi.

Vitalik Buterin DOGE ‘yi “daha iyi bir coin ” yapacak mı?

 

Daha önce U.Today, Vitalik Buterin ve Elon Musk’ın ortağı Neuralink CEO’su Jared Birchall’ın Dogecoin danışma kuruluna katıldığını bildirdi.

 

Vitalik’in babası Dmitry Buterin, Twitter’da oğlunun Doge’nin danışma kurulundaki varlığının popüler meme kriptosunun daha iyi bir ortak haline gelmesine yardımcı olabileceğini belirtti.

 

4 milyon Doge meme şimdi 1 dolardan  satın alınabilir.

 

CNBC tarafından bildirildiği üzere, Dogecoin’in 2012’de piyasaya sürülmesine ilham veren Kabosu Shiba Inu köpeğini içeren orijinal Dogecoin memesi yakın zamanda bir açık artırmada 4 milyon dolara satın alındı.

 

Bu yılın Haziran ayında, PleasrDAO bu meme’yi göz kamaştırıcı bir miktar için bir NFT olarak satın aldı. Şimdi, Doge memesinin kısmi mülkiyetini parça başına 1 dolardan daha az bir fiyata satmaya başladı.

 

Mem NFT’yi milyonlarca ERC-20 tabanlı DOG tokenine böldü ve herkes parasının yettiği kadarını satın alabilir. Yine de DOG tokenlerinin çoğu PleasrDAO tarafından tutulacak.

1 Eylül itibariyle Fractional.art platformunda ve merkezi olmayan borsa Miso’da satılıyorlar.

 

Şu anda, DOG Miso’da 0.0000011538 WETH (sarılı Ethereum) pertoken’i karşılığında satılmaktadır, bu da 0,004301 dolardır.

Vitalik Buterin DOGE Vitalik Buterin DOGE'yi çok daha değerli hale getirmek için yeni hamleler yapıyor

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.