1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Veteran analist Peter Brandt bu altcoin için tahmini açıkladı!

Veteran analist Peter Brandt bu altcoin için tahmini açıkladı!

Veteran analist Peter Brandt bu altcoin için tahmini açıkladı!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Kripto piyasasında yaptığı tahminler yakından takip edilen Peter Brandt, Ethereum için yeni tahmini paylaştı. Detaylar haberimizde.

Veteran analist Peter Brandt bu altcoin için tahmini açıkladı!

Piyasanın en değerli ikinci kripto varlığı Ethereum, 2,000 doların altına demir attı. Altcoinin teknik verileri hala zayıf. 1,700 dolarlık destek seviyesinin üzerinde fiyatlanan Ethereum için bir sonraki direnç seviyesi ise 1,870 dolar. MACD ve RSI ikisi de nötr düzeyde.

İlgili: Ethereum nedir, geleceği nasıl?

2022 yılında beklentileri karşılamayan Ethereum geçtiğimiz yıl 4,891 dolar ile tüm zamanların en yüksek seviyesini görmüştü. Altcoinlerin lideri o tarihten bugüne kadar değerinden %63 kaybetti. Dünyanın ilk akıllı sözleşme platformu bu yıl gerçekleştireceği 2.0’a geçiş öncesi yatay bir görünümde devam ediyor.

Yatırımcılar güncellemenin Ether fiyatını uçuracağını değerlendirirken hayal kırıklığı yaratacak bir tahmin piyasanın veteran analistlerinden birinden geldi. Peter Brand, 647.800 Twitter takipçisine ETH’nin azalan bir üçgende olduğunu ve bunun da fiyatı aşağı doğru çekebileceğini belirtti.

Veteran analist Peter Brandt bu altcoin için tahmini açıkladı!

 

İlgili: Ethereum fiyat tahmini

Peter Brandt, yazının başında belirttiğimiz 1,700 dolarlık destek seviyesine dikkat çekiyor. ETH’nin bu destek seviyesinin altına gerilemesi durumunda 1,268 dolar gibi Ether için uzun zamandır görülmeyen bir düşük fiyata düşebileceğini söyledi.

Tüm analistler Ethereum’un düşüşe geçeceğini savunmuyor. Bu konuda bir fikir birliği bulunmuyor. Popüler kripto analisti Justin Bennett ise Ethereum’un iyi sinyaller verdiğini ve yukarı doğru bir harekette 2,350 doları görebileceğini savundu. Ancak Bennet’te 1,700 dolarlık desteğe dikkat çekti ve bu desteğin tutulmasının kritik önemde olduğundan bahsetti.

Altcoinlerin lideri, yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine göre 1,800 dolardan işlem görüyor. Ethereum’un toplam değeri 218 milyar dolarda ve bu değer ile kripto piyasasının %17,5’ini domine ediyor.

İlgili: Ethereum teknik analizi

Günlük Ethereum (ETH) fiyat hareketleri

Veteran analist Peter Brandt bu altcoin için tahmini açıkladı!

 

Canlı Ethereum fiyatı

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: