Veteran analist Peter Brandt Bitcoin dibini açıkladı!

Peter Brandt yeni Bitcoin tahmini ile bu kez ezber bozdu!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Bitcoin arda arda 6 haftadır düşüyor. BTC son bir haftada %31,53 değer kaybetti. Piyasaların “üstat” kabul ettiği, teknik analizin piri Peter Brandt Bitcoin için dibin yakın olduğu görüşünde.

Veteran analist Peter Brandt Bitcoin dibini açıkladı!

Teknik analizin deneyimli ismi Peter Brandt Bitcoin dibinin oldukça yakın olabileceği görüşünde. 1970’li yıllardan beri piyasalarda işlem yapan Brandt Bitcoin dibinin 27.000 dolar seviyesinde olabileceği görüşünde.

peter brandt
BTC/USD Kaynak Peter Brandt @ Twitter

Peter Brandt son düşüşte yaşanan işlem hacmindeki olağanüstü artışın, traderların alım yaptığı ve piyasanın kapütüle olduğu şeklinde yorumlanabileceği görüşünde.

Lider kripto Perşembe sabahının erken saatlerinde 26678 dolara kadar geriledi.

Brandt, Terra felaketinin piyasayı güvenilir olarak görülen Bitcoin’e yönlendirdiği görüşünde. Bilindiği gibi 40 milyar dolarlın üzerindeki marketcap değeri ile önemli kripto paralardan biri olan Terra (LUNA) bir günde çökerek piyasanın genelini etkiledi.

Bitcoin 2022 yılına girdiği değerinden %40,6 oranında gerilemiş durumda. BTC 69 bin dolar ile elde ettiği ATH zirvesinden de bir hayli uzakta.

Canlı BTC fiyatı: [mcrypto coin=”BTC” currency=”USD”]

İlgili : Bitcoin teknik analizi, grafik ve yorumlar

İlgili: Bitcoin güncel fiyat tahmini, BTC geleceği yorum ve analiz.

 

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Veteran analist Peter Brandt Bitcoin dibini açıkladı!
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.